Keşfet

Kadim Steakhouse, Et Pişirmek Uzmanlık İster!

Son dönemlerin en popüler mekanları arasında yer alan steakhouse restoranları, kaliteli et yemek isteyenlerin tercih ettiği adresler arasında gösterilebilir. Et sever bir toplum olduğumuz için ülkemizdeki bu yükseliş son derece normal karşılanmalıdır.

Kadim Steakhouse, Et Pişirmek Uzmanlık İster!

Et pişirmek ciddi bir iştir. Yeterli bilgi birikimine sahip ekiplerimiz tarafından hazırlanan özel tabaklar hemen fark edilir ve etlerin damakta bıraktığı tat unutulamaz. Etin dinlenme sürelerini ve pişirme özelliklerini dikkate alarak sunum yapan mekanımız; ağız tadına önem veren, uzun sohbetlerden hoşlanan ve kaliteli bir et yemek isteyenleri en iyi şekilde ağırlar.

Eşsiz Bir Steakhouse Deneyimine Hazır mısınız?

Yılların tecrübesine sahip olan Kadim Usta, tarafından hazırlanan steakhouse menüleri, misafirlerine lezzetli bir yemekten çok daha fazlasını vaat eder. Et konusunda bilgi birikimine sahip olan, kısaca et uzmanı olarak değerlendirilebilecek şeflerimizin hazırladığı ve herkes tarafından beğeni toplayacak ortamımız, et yemek isteyenlere uzun yıllar akıllarda kalacak anılar kazandırır.

Mutfağın genel olarak görünür bir yerde olması, etlerin lüks mağaza vitrinlerini aratmayacak şekilde hazırlanan dev vitrinlerde sergilenmesi ve zengin menü seçenekleriyle fark yaratan restoranımız, hızlı rezervasyon seçeneğiyle müşterilerini son derece iyi bir şekilde ağırlamak için çalışır.

Kadim Steakhouse ve Güler Yüzlü Servis Anlayışı

İşini tam anlamıyla bir sanata dönüştüren steakhouse mekanımız, sade olduğu kadar da rahat bir dekorasyon seçimiyle ön plana çıkar. Kurulan sisteme göre misafirlerin kendi etlerini pişirmelerine imkan tanınır. Dünya standartlarında hizmet anlayışına sahip olan ekiplerimiz aşçısından servis elemanına kadar güler yüzlü servisleriyle dikkat çeker.

Tüm damak tatlarına uygun geniş bir menü seçeneğine sahip olan mekanımızda, özel pişirme sürelerine ve reçetelere sahip olan etlerin tadına bakabilir ve yeniden deneyimlemek isteyeceğiniz bir steakhouse tecrübesi yaşayabilirsiniz. Gizli formüllerle bir lezzet klasiğine dönüşen tatlar, özel sunum teknikleriyle birleşerek dünyanın en güzel yemeği haline dönüşür.

Farklı Lezzetlerden Hoşlananlara Özel Menüler

Gerçek bir steakhouse deneyimi yaşamak isteyenler özel olarak hazırlanan tariflerimiz kuzu ve dana severler için ayrı ayrı şekillendirilmiştir. Kömür ateşinin eteğe kattığı değerin tadına bakabileceğiniz mekanımızda; yemekten önce mideyi dinlendirecek olan çorba seçenekleriyle yemeğe başlayabilirsiniz. Geleneksel yöntemlerle hazırlanan güveçte yoğurttan füme et ve ızgara sebze tabağına kadar geniş bir başlangıç menüsü sizi bekliyor…

Güne iyi bir başlangıç yapmak isteyenler için hazırladığımız kahvaltı menüsü, öğle ve akşam saatlerinde kuzu, dana ve köfte severler için özel olarak şekillendirilmiştir. Sucuk severler için hazırlanan kasap sucuğunu satın alarak güvenilir lezzetlere kendi sofranızda da yer açabilirsiniz. Burger severler ve çocuklar için özel olarak hazırladığımız tariflerle misafirlerimiz öncelikle kaliteli ete daha sonra da güzel bir yemeğe ve hizmete doyar!

Sadece etle sınırlı olmayan menümüzde; makarnadan farklı soslarla hazırlanan salatalara, sebzeli yemeklerden mezelere, tavuk lezzetlerinden tatlılara kadar geniş bir seçim şansı bulabilirsiniz. Steakhouse dendiğinde akla gelen mekanımız, soğuk ve sıcak içecek seçenekleriyle eşsiz bir deneyimin sıcak sohbetlerle uzun süre devam edebilmesi için özel ortamlar yaratır. Sahip olduğumuz hızlı servis anlayışı sayesinde müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz misafirlerimiz tarafından beğeni toplamaktadır.

https://www.kadimsteak.com/blog

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı