Sinema ve Tiyatro

John Wick 2 Filminden Etkileyici Görselleri ve İlk Fragmanı

Keanu Reeves’ın baş rolünü oynadığı John Wick filminin ilki büyük ilgi görmüştü. Yapımcıların John Wick 2 olarak filmin, ikinciyi çekeceklerinin bilgisini verdiği günden beri gün geçtikçe beklentinin artmasıyla,yapımcılardan da karşılık olarak çekimlerini başladıklarını ve fragmanlar geliyordu.

john-wick-2-gorselleri-0 John Wick 2 Filminden Etkileyici Görselleri ve İlk Fragmanı

Merakla beklenen filmin ikincisi olan John Wick 2’den gelen yeni görseller,film hakkında ve hikayesi hakkında merak ve heyecan uyandırmaya devam ediyor.Aslında filmin yapılacağı tarihten çok ilk kez fragman yayınlandıktan sonra filmin ilkini izleyen veya izlemeyen izleyiciye karşı merak uyandırması ve etkilemesi dünyada John Wick 2 filmine ilginin gittikçe ilginin yükselmesine neden oldu. 

 

John Wick !de olduğu gibi John Wick 2’de de yönetmen koltuğunda,Chad Stahelski ve David Leitch oturacak.Keanu Reeves ve Laurence Fishburne, Bridget Moynahan, Ian McShane, Ruby Rose, Riccardo Scamarcio, Common ve Peter Stormare de oyuncu kadro da yer alan isimler…

John Wick 2 Ne Zaman Vizyona Giriyor?

John Wick’in aksiyon dolu yeni maceralarını konu alacak olan devam filmi John Wick 2 10 Şubat 2017’de vizyona girecek.

John Wick Filminin ilkini izleyen biri olarak eminim ki ikinci filmdeki kadroya bakınca ilkinden daha da etkileyici olacağına inanıyorum. Zaten John Wick 2‘nin görseller ve fragmanlardan da bu anlaşılıyor. Özellikle Keanu Reeves hayranlarının, her zaman ki Keanu Reeves aksiyon oyunculuğunun yanı sıra, John Wick film serisi,Keanu Reeves ile özdeşleşecek bir seri film haline gelebilir.

Filmin ilk fragmanını izlemeyenler için aşağıdan izleyebilir!

Tabi bunlar bu film hakkında yakından takip ettiğimiz blog siteleri ve sinema eleştirmenlerin oluşturduğu dergilerden edindiğimiz bir tez. Yalnız şunu söylemeden de geçemem, Keanu Reeves hala yaşlanmıyor. Keanu Reeves ilk izlediğimden beri hala aynı ve sanki ilk izlediğim filmlerindeki gibi hareketli bir tavırla yaşamına oyunculuğuna devam etmekte. Nazar değmesin diyelim!

 

Etiketler

Bir Cevap Yazın

Close