”hosting”

İzmir Buca, Gaziemir Oto Ekspertiz Servisi

”Forex”

Günümüzde sıfır otomobil almak neredeyse imkansız hale gelmekte. Özellikle doların yüksek olması ve bu seviyeden inmemesi otomotiv sektörüne darbe vurmuştur. Hal böyle olunca, insanların bütçelerini karşılayan ikinci el otomobil alanına yoğunluk gelmiştir. Bu sayede insanlar, bütçelerini sarsmayacak otomobil veya diğer araçlara sahip olabiliyorlar. Ancak ikinci el bir otomobil alırken de alıcıların daha dikkatli olması da gerekiyor! Araçların motor durumu, fren durumu, boya durumu, kaza durumu gibi birçok detayı da inceleyerek almaları gerekiyor. Neyse ki bunu yapan ekspertizler var.

İzmir Buca, Gaziemir Oto Ekspertiz Servisi

Motor testi araç sahibi olurken en başta bakılması gereken bölgedir. Bununla birlikte kaporta testi ve aracın genel durumunu öğrenmek için testler, oto ekpertiz firmaları tarafından yapılıyor. Bu sayede aldığınız araçla ilgili en iyi ve en doğru bilgileri elde etmiş ve buna göre almış oluyorsunuz.

Gurbetçi Aşk ve Evlilik Sitelerinin Popülaritesi Artıyor

İzmir Oto Ekspertiz Firması

İzmir oto ekspertiz firması olan Pro Elit ekspertiz, İzmir’de yaşayan vatandaşlar için hizmet veriyor. Buca oto eskpertiz ve Gaziemir oto ekspertiz arayanlara Pro Elit ekpertiz firması üstün hizmetiyle karşılık veriyor. İkinci el araç satın alırken bir ekspertizciye götürmeniz gerekir. Bu sayede satın almadan önce alıcı ve satıcı arasında, araçla ilgili bir çok bilgiyi ekspertiz firması size veriyor. Satmadan önce , satıcı da gidip ön değerlendirme yapabiliyor. Ama genellikle alıcıyla birlikte gidiliyor ve aracın durumu öğreniliyor. Bu sayede verilen fiyatla ilgili değerlendirme yapılıyor. Yukarıda da bahsettiğim gibi İzmir’de yaşayan kişilerin ekspertiz ihtiyaçlarını da bu şekilde karşılıyor.

Bir çok hizmeti barındıran Proelit ekspertiz firmasının öne çıkan bazı hizmetleri;

  • Motor testi,
  • Kaporta testi,
  • Fren testi,
  • Yanal kayma testi
  • Kaporta boya testi,
  • Araç alt takım kontrolü,
  • Süspansiyon ve Amortisör testi,
  • CO2 kaçak testi,
  • Elektronik araç kontrolü,
  • Sonuç ve raporlama
Pirinç Merdiven Korkuluk Fiyatları

Oto Ekspertiz Fiyatları

Kaporta testi, motor testi , teme paket , elit paket ve proelit paketiyle müşterilerine en uygun servisi, üstün müşteri memnuniyetiyle sunuyor. Ayrıca, www.proelit.com.tr internet adresine giderek daha fazla bilgiyi bulabilir, randevu alabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu