Keşfet

İzmir Arçelik Servis Merkezi

Arçelik, kalitesiyle kendini ispatlamış bir marka olsa da zamanla Çamaşır ve bulaşık makineleri gibi çeşitli beyaz eşyalarda arızalar görülmektedir. Bu durumda imdada İzmir bölgesinde hizmet veren Arçelik Servis İzmir yetişmektedir. Yaşanan problemlere profesyonel ve teknolojik çözüm sağlayan Arçelik Servis, müşterilerin günlük yaşamlarını bir an önce düzene sokmaktadır.

İzmir Arçelik Servis Merkezi

Arçelik Servis İzmir Çamaşır Makinesi

Arçelik Servis İzmir çamaşır makinesi arızalarını gidermede ve makine kurulumu yapmada son derece pratik bir hizmet sağlamaktadır. Yaşanan arızaların tespiti için öncelikle arıza hikayesini dinleyen ekip arızanın muhtemel sebebini bulmak için ilgili kısımda çalışma yaparak arızayı tespit edebilmektedir. Yaşanan sorunu gidermek için bazen parça değişimi gerekmektedir. Bu da yaşanan sorunun bir süre daha devam edeceği anlamına gelmektedir. Ancak yine de en garanti yöntem servis tarafından sağlanacak olan tamir hizmetini almaktır. Çünkü makineyi tanımayan bir tamirci ileride daha fazla problem yaşamanıza sebep olabilmektedir.

İLGİLİ BİLGİ:
Mersin Lazer Epilasyon

Arçelik Servis İzmir Bulaşık Makinesi

Arçelik Servis İzmir Bulaşık Makinesi sorunlarına yönelik, yaşanan problemi tespit edip çözmeye çalışmaktadır. Bu bazen kısa sürede bazen de parça değişimine bağlı olarak uzun sürede olmaktadır.

Ancak değişim yapılan parça ve yapılan işçilik ile ilgili servis en az 1 yıllık garanti vermektedir. Alınmak istenen servis hizmeti için aranması gereken numara 444 78 56 olarak bildirilmektedir. Oluşturulan arıza kayıtları arama sırasına göre listelenmekte ve sırayla ekipler adreslere yönlendirilmektedir.

Website: http://www.arcelikservisizmir.co


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı