Keşfet

İşyerime Müşteri Nasıl Çekerim?

Bizim Bir Çözümümüz Var!

İşyerime Müşteri Nasıl Çekerim?

Günümüzün koşulları göz önünde bulundurduğumuzda, iş yerlerine müşterileri getirmek için birçok neden sunmamız gerekiyor! Başta ekonomik koşullar olmak üzre birçok kişi para harcamayı korkar duruma gelmiş durumda. Hele ki şu sıralar doların artması ve ülkemizin gündemi nedeniyle birçok iş yeri kapatma noktasına gelmiş durumda.

Peki Çözümü ne?

Nasıl Müşteri çekeceğiz ?

Müşteriyi nasıl İş yerimize çağıracağız?

Bizim bu anlamda nacizane önerimiz var!

Müşteriyi nasıl çekebileceğiniz ile ilgili birçok makaleler okumuş olabilirsiniz! Birçok bilgi eğitim ders vs almış olabilirsiniz. Ama artık zaman değişiyor.Artık insanlar evde bilgisayarlarına bile açmadan,bankalara gitmeden vs işlerinin tamamına yakın her şeyi mobil cihazlardan yapıyor. Kendimizden biliyoruz!

Eee hal böyleyken bunu akıllıca kullanmak gerek. Madem insanlar mobilde…Sizlerin de mobil platformlardan bu insanları bir şekilde iş yerlerinize çağırmanız gerekli. 

İLGİLİ BİLGİ:
Renklisiparis.com

Sizin için bizde kendimizce bir öneri de bulunmak isteriz!

MaksatBilgi’nin aylık ziyaretçi sayısının 200 binlere ulaşmasıyla ve bu ziyaretlerin %81’i mobilden gelmesiyle, bu ziyaretlerin de  %72’sinin  Google’dan gelmiş olmasını bizlere avantaj sağlamasıyla birlikte sizlere de avantaj sağlamasını öneriyoruz.

Ve sizler için reklam birimlerimize talep ettiğimiz ücretlere, %35 indirim yapıyoruz.

Bunun için özellikle Google aramalarında öne çıkan reklam tipimiz olan tanıtımlı (MaksatBilgi Content Reklam/MaksatBilgi Doğal Tanıtımlı Reklam) reklam tipimizi öneriyoruz. Hem de 1 Aylık,3 Aylık ,6 aylık ve 2 ay bedavalı 1 yıllık ücretlerle sizlere en uygun reklam olacak.

Nasıl Olacak Bu iş Videosu

Bu sayede mobil cihazlarda mükemmel uyumlu MaksatBilgi sayesinde fark edilecek ve müşteri çekeceksiniz. Tıpkı önceden ve hala bizle çalışan iş yerleri gibi…

İLGİLİ BİLGİ:
Guess

Müşterilerinizi biz size getireceğiz! Siz de Kazanacaksınız !

İşyerime Müşteri Nasıl Çekerim?

Bu sayede insanlar aradıklarını bizde bulacak; Bizde de Sizi Bulacak! Bu kadar basit ve sizler için en uygunu.

Örneklerini görmek için Tıklayın!

Daha fazla ayrıntı için Tıklayın

Başlamak için Tıklayın


Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı