hosting

İstenmeyen Tüylere Çözüm Epila Plus Sprey

Hem dünyada hem de ülkemizde kozmetik sektöründe kendisini ispatlamış olan Epila, kadınların ve erkeklerin büyük bir problemi olan istenmeyen tüyler için ürettiği epila plus sprey ile büyük bir çözüm yolu yaratmıştır. Oldukça etkili olan bu spreyi birçok kadım ve erkek kullanmaktadır.

İstenmeyen Tüylere Çözüm Epila Plus Sprey

İstenmeyen Tüyler İçin Kullanım

Vücutta kol, bacak, genital bölge üstü, göğüs, omuz, sırt gibi yerler için kullanım gösterebilecek olan bu ürün içermiş olduğu E vitamini ve aloevera etkisi ile yoğun bir nemlendirici kıvamı ile istenmeyen tüylerden kurtulmayı sağlar. Bu ürünün omuzlardan yukarısına kullanılması önerilmemektedir. Oldukça sıkıntılı bir süreç doğuran istenmeyen tüylerin vücuttan giderilmesi için etkili bir yöntem olan epila plus spreyin herhangi bir yan etkisinin bulunmaması ve sağlık açısında bir problem yaratmaması da bu ürünü güvenle kullanma isteğini oluşturmaktadır.

Kullanım Aşamaları

Bu ürün diğer tüy dökücü sprey ya da kremlerin ulaşması gerektiği noktalara rahatlıkla ulaşabilmektedir. Ürün istenmeyen tüylerin bulunduğu bölgeye sıkıldıktan sonra yaklaşık olarak 3 ila 5 dakika arası bir bekleme süresi olmaktadır. Süre tamamlandıktan sonra sprey sürülen kısımlar, masaj yapılarak ılık su eşliğinde temizlenmektedir. Tüm bölgeye aynı durum uygulandıktan sonra aynı işlem 2. Kez tekrarlanmalıdır. Böylece daha pürüzsüz bir vücuda sahip olma şansı sağlanır. Birçok yerde satışı bulunan epila plus sprey, erkek ve kadınların vazgeçilmez ürünü konumundadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Lisste.com İle En İyi'leri Seçin
İLGİLİ İÇERİKLER

Bu ürünü lisanslı olarak sadece eczane üzerinden satın alabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu