Hosting

İstanbul’da Hesaplı Bosch Servis Bir Tık Uzağınızda!

Google News

Yaşam İçin Teknoloji diyen ve birçok kişinin evinde, iş yerinde beyaz eşyada vazgeçemediği marka olan Bosch ürünleri için özel servis hizmeti veren firmamız, hızlı servis hizmeti ve kalıcı çözüm önerileri ile rakiplerini geride bırakıyor. Beyaz eşya konusunda yılların deneyimi ile hizmet veren Özel İstanbul Bosch Servis tam donanımlı, alanında uzman ekibimizle arıza ve bakım çalışmalarında gerekli müdahaleyi yapmaktadır.

Beyaz eşya teknolojisi sürekli geliştiği için karşılaşılan cihazları tanıyan ve bu cihazlarda meydana gelen arızayı tespit edebilecek deneyimli ekibimiz müşterilerimize de zaman kazandırmak amacıyla işlerini ivedilikle tamamlamaktadır. Müşteri memnuniyetini kazanmak en önemli hedeflerimiz arasındadır.

Geçici çözümler yerine kalıcı ve hızlı çözümler üretmeyi ilke edinen ve bu bilinçle hizmet politikasını belirleyen Özel İstanbul Bosch Servis, dürüst hizmet anlayışıyla da müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Birçok özel servis hizmeti veren firma, gereksiz yere müşterilerine yüksek maliyetlerde onarım bedeli göstermekte veya gereksiz parça değişimleri ile müşterilerinin ceplerini yakmaktadır.

Özel İstanbul Bosch Servis ise uygun fiyat garantisi ile önce bakım, onarım çalışmalarını yürütmekte ve çok gerekli olmadıkça parça değişimine gitmemektedir. 1 yıllık parça ve işçilik garantisini de hizmetlerimize ekliyoruz. Sunduğumuz çözümlerin kalıcı olmaması müşteri memnuniyetimize ve beraberinde hizmetimize düşecek bir gölge olacağı için bu noktada kaliteden taviz vermeden hizmet sunuyor ve güvenilirliğimizi ön planda tutma gayreti içerisinde sektördeki bayrak yarışında var gücümüzle mücadele ediyoruz.

Bosch marka beyaz eşyalarınız sadece arıza çıkardığında servise başvurmak yerine belli dönemlerde Özel İstanbul Bosch Servis tarafından bakımının yapılmasını sağlayabilir, böylelikle ürününüzün daha uzun ömürlü olmasına ve daha verimli çalışmasına neden olabilirsiniz. Bakım ve onarım çalışmaları için sitelerimizdeki servis talebi formlarını doldurmanız yeterlidir. Çalışanlarımız kısa sürede size dönecek ve size uygun bir zaman diliminde servis hizmeti vermek için işe koyulacaktırlar.

WEB ADRESİ: https://www.bosch-servis.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir