Keşfet

İstanbul Ferroli Servis

Genellikle yaz mevsiminde kullanılan klimalar her ne kadar bu havalar için üretilmiş olsalar da aşırı kullanım, hatalı kullanım gibi faktörler sebebi ile bozulabilmekte ve işlevini yerine getirememektedir. Sık görülen hatalardan olan yeteri kadar soğutmama ya da sıcak hava üfleme durumunda mutlaka uzman servislerden destek alınmalıdır. İstanbul Ferroli Servis başta klimalar olmak üzere kombi gibi iklimlendirme cihazlarının tüm teknik onarım ve bakım hizmetini gerçekleştirmektedir.

İstanbul Ferroli Servis

İklimlendirme Cihazlarının Bakımında İstanbul Ferroli Servis

Kış aylarında bulunulan ortamı ısıtmaya, sıcak su elde etmeye yarayan kombiler ile yazın sıcak havalarda ortamı serinletmeye yardım eden klimalar, kullanıldığı mevsimler açısından sezonluk olmakla birlikte kullanılmadıkları zamanlarda ise bakımlarının yapılması gereklidir. Temiz bir fan ve bakımı yapılmış bir cihaz hem elektrik faturalarını azaltmaya katkı sağlamakla beraber aynı zamanda cihazın daha etkili çalışmasını sağlamaktadır. İklimlendirme cihazlarının bakımını gerçekleşen Şişli Ferroli Servis her marka ve model için bu hizmeti vermektedir.

İLGİLİ BİLGİ:
Kartal İlçe Merkez Arçelik Servisi

İstanbul Ferroli Servis Kombi Bakımı

İstanbul’da faaliyet gösteren İstanbul Ferroli Servis kombi bakım hizmetinde öncelikle cihazın ateşleme mekanizması kontrol edilerek, üç yollu vana denilen parçanın temizliği gerçekleştirilir. Daha sonra temizlenen fanlar kontrol edilir ve gerekli görüldüğünde ekstra bir temizlik işlemi tekrar yapılabilir. Gaz ayarları ve kalorifer filtresi de temizlenmek suretiyle bakım işlemiş gerçekleştirilmiş olmakla birlikte farklı model ve markalarda farklı bakım işlemleri de uygulanabilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı