Keşfet

İstanbul Fakir Süpürge Servisi

Fakir markasında geniş bir üretim çeşitliliği vardır. Şarjlı el süpürgelerinden tutun oturduğunuz yerden kumanda kontrolü ile kendi kendine temizlik yapan robot süpürgelere kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Fiyat çeşitliliği olarak da her bütçeye uygun ürünler tasarlamaktadır.

İstanbul Fakir Süpürge Servisi

 

Fakir Servis İstanbul için alanında eğitimli ve deneyimli ekibimiz her türlü soruna hazırlıklı olarak adresinize ulaşarak, gerekli ve detaylı incelemelerin ardından sorunu tanımlayarak kesin bir çözüm sağlamaktadır. Teknik servis çalışanlarımızın gerek güler yüzlülüğü, gerek işlerini yaparken kullandıkları üsluplar da müşterilimiz üzerinde bıraktıkları olumlu şeylerden bir tanesidir. Ekip olarak bir diğer amacımız ürünlerinizin aldığınız ilk günkü gibi güçlü çalışmasını sağlamaktır.

Süpürgeler bizi kirden, hastalıktan ve uzun süre pis kalan yerlerde oluşabilecek organizmalardan korurlar. Bunun sonucunda ise daha temiz ve sağlıklı nefes alabileceğimiz bir ortam yaratırlar. Fakir servisi sağlayan arkadaşlarımız ise sizi süpürgelerinizden mahrum bırakmamak için 7/24 çalışarak her adrese yetişmeye çalışmaktadırlar. Sadece teknik sorunlar çıktığında değil, düzenli bakımlar için de servisimiz ile iletişim kurarak yardım ve hizmet alabilirsiniz.

İLGİLİ BİLGİ:
Uzmanfoni’yi diğer sitelerden ayıran nedir?

Bunun dışında kafanıza takılan bir soru hakkında bilgi almak amacıyla da servisimizle bağlantı kurabilirsiniz. Belli zamanlarda bakımlar yaptırarak süpürgenizin ömrünü uzatıp, çekiş gücünü kaybetmemesini sağlayabilirsiniz. Belli bir sorundan dolayı bizle iletişime geçtiniz ve arkadaşlarımız adresinize ulaştılar. Kontrollerden sonra motorun arızalı olduğunu ve değişmesi gerektiğini söylediler. Değişen parçaların 2 yıl garantili olduğunu da bildirmek isteriz. WEB: https://www.servisgaranti.com

İçeriğimizi Değerlendirin!Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı