İstanbul ELECTROLUX Beyaz Eşya Servisi

Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar günümüzde neredeyse her evin olmazsa olmazı konumunda olan elektronik eşyalardır. Bu beyaz eşyalar, bulaşık yıkama, çamaşır yıkama ve yiyecekleri muhafaza etmek gibi günümüz insanları tarafından yük olarak nitelendirilen büyük işlerini üstlenir. Fakat her elektronik eşya gibi bu beyaz eşyalar da çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilir.

İstanbul ELECTROLUX Beyaz Eşya Servisi

Maalesef bu arızalanmanın sonucunda günlük hayat aksayabilir. Bu yüzden de kısa süre içerisinde arızaların giderilmesi gerekir. Bunun için de işini düzgün yapan, işinin ehli bir teknik servise ihtiyaç vardır.

İstanbul’un her ilçesinde faaliyet gösteren Electrolux Servis İstanbul adlı özel teknik servis firması, arızalanan beyaz eşyalarınızı çok kısa sürede ve güvenli bir şekilde tamir etmektedir. Tamir veya parça değişikliği yaptığı beyaz eşyalara 1 yıl süreyle garanti veren firma, tamir sonrasında da müşterilere teknik desteğini sürdürmektedir. Verdiği hizmete karşı ucuz fiyatlandırma politikasıyla müşteri dostu olduğunu ispatlamıştır.

444 78 56 numaralı telefondan ulaştığınız taktirde önce adresinize gelip arıza tespiti yapıyor. Eğer adresinizde çözülecek bir arıza ise adresinizde onarımı yapıyor, fakat çok büyük bir arıza ise kendi yerlerine götürüyor, daha sonra ise adresinize onarılmış bir şekilde makinenizi teslim ediyor.

İşinin uzmanı, başarısını kanıtlamış teknik ekibiyle birlikte Pazar günleri hariç haftanın altı günü sizlere hizmet için hazır. Electrolux marka beyaz eşyanızda herhangi bir arıza meydana geldiyse gönül rahatlığıyla Electrolux Servis İstanbul firmasıyla ilgili numara üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu