Keşfet

İstanbul Buzdolabı Tamir Merkezi

Sektördeki en eski tamir firmalarından biri olan buzdolabı tamiri firmamız, bütün arızalara yerinde çözüm üretiyor. Buzdolabınızın arızası ne olursa olsun bizi arayarak buzdolabı servisleri talebinde bulunabilirsiniz. Marka bağımsız hizmet veren firmamız sorunlara yerinde çözüm sunuyor.

siemens-bosch-servis-buca-520x400 İstanbul Buzdolabı Tamir Merkezi

Kaliteli ve garantili buzdolabı onarımı için bizi hemen arayın. İstanbul Anadolu Yakası genelinde faaliyet gösteren firmamız Maltepe buzdolabı servisi şubesi merkez olarak hizmet vermektedir. Buzdolabınızın arızası ne olursa olsun bizi hemen arayın. Sektörün en köklü buzdolabı servisi olarak sizlere 1 yıl garantili dolap tamir hizmeti sunuyoruz.

Servisimiz markası ne olursa olsun tüm cihazların onarımlarını yapıyor. Garantili buzdolabı onarımı için doğru adrestesiniz. Arçelik, Beko, Altus gibi en çok tüketilen buzdolabı markalarının ürünlerini yerinde tamir ediyoruz. Servisimiz sizden gelen servis taleplerine en hızlı şekilde hizmet sunuyor.

İLGİLİ BİLGİ:
Rapunzel Masalı Dinle / İzle

Buzdolabı arızalandığı zaman en hızlı şekilde müdahale ister. Hızlı bir onarım için bizi hemen arayın. Servisimize dilerseniz 0216 527 62 72 numaralı sabit telefondan dilediğiniz zaman ulaşabilir dilerseniz de 0532 205 10 41 numaralı telefondan dilediğiniz zaman yazabilirsiniz. Kaliteli ve hızlı buzdolabı onarımı için şimdi arayın.

Ariston, İndesit ve Whirlpool marka buzdolabı kullanıyorsanız her firma tamir etmez. Bu markaların yedek parçaları zor bulunur ve onarımlarını herkes beceremez. Sektörün en tecrübeli ustaları ile çalışan firmamız sizlere bu markalar içinde destek sunuyor. Bizi Ariston buzdolabınız için de arayabilirsiniz. Maltepe buzdolabı servisi hizmetleri sunan firmamız sizden gelen servis taleplerine en acil şekilde servis yönlendiriyor.

İçeriğimizi Değerlendirin!

/5 Oy


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı