Teknoloji

iPhone 7’nin Kulaklığı Apaçık Videoda Görüntülendi

Apple’ın amiral gemisi olacak olan merakla beklenen yeni iPhone 7’nin kutu içeriğinde yer alması beklenen meşhur  EarPods görüntülendi. Videoda da izleyeceğiniz gibi  iPhone 7’ye ait olduğu söylenen EarPods kulaklık, 3.5mm yerine Lightning bağlantısı ile geliyor!

iphone-7-yeni-earpods iPhone 7'nin Kulaklığı Apaçık Videoda Görüntülendi

Bu yıl ilk bahardan itibaren konuşulan konu olan Apple’ın iPhone 7 ile standart 3.5mm kulaklık girişini kaldıracağı ,hakkında dedikodular dönmekteydi. Zira bu sene değil geçtiğimiz senede de bu dedikodu bir ara pırtlamış ve sonra Apple bunu gerçekleştirmemişti.Ancak bu senenin geçen seneden farkı ise dedikoduların sürekli çıkması.Birde concept veya değil sızıntıların çıkmasıydı.

Piyasadaki standartların tersine bir politika izleyen Apple, bildiğiniz gibi kendi mobil cihazlarında microUSB veya USBType-C yerine Lightning girişe yer veriyor. (Bu belki de Apple cihazlarına özelleştirme  adına yapılan bir adım olabilir.Yani Apple yine daha iyi bir satış yapmak için strateji üretiyor. )iPhone 7 ile bu gelenek katlanarak devam edecek.Lightning girişli kulaklık pazarının oluşmasına ateşleyecek olan Apple’ın, iPhone 7’nin kutu içerisine Lightning bağlantıya sahip EarPods kulaklık koyması bekleniyordu. Bugün ise iPhone 7’nin kutusundan çıkacak EarPods kulaklıklar görüntülendi.

Oku:   2017 Yılında En Çok Tercih Edilen App Store Uygulamaları

iPhone 7 EarPods kulaklıklara incelediğimizde; kulaklıkların yapısında Lightning bağlantısından başka bir değişikliğin olmadığını görünmekte. Lightning girişi sayesinde yüksek çözünürlüklü müzik deneyimi sunulacağı için EarPods’un sürücülerinde iyileştirmeler yapılacağı aşikar.

EarPods’ların Lightning bağlantısı ile çalışması, iPhone 7 ile sahte kulaklık devrinin kapacağının sinyallerini veriyor. Bakalım Apple, iOS 10 ile Apple lisansına sahip olmayan aksesuarları engellemeyi başarabilecek mi? -Shiftdelete

İşte Yeni Lightning  EarPods

Peki ya siz iPhone 7 kulaklığı hakkında ne düşünüyorsunuz? 

 

Gücü İspatlanmış Reklamlarımızla, En Olumlu Sonuçlar Alın!

Etiketler
 Dodo VPN

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca bakabileceğiniz bilgi

Kapalı
Kapalı