Keşfet

İnterlogix Manyetik Kontak

Güvenlik teknolojileri alanında, ev ve ofis gibi yaşam alanlarını daha güvenli kılabilmek için geliştirilmiş olan manyetik kontak ürünleri iki farklı tip de üretilmektedir. Manyetik kontaklar iki parçadan oluşur ve iki parçanın birbiriyle olan bağlantıları doğrultusunda görevini yerine getirir. Gömme ve yüzeysel tip olarak ikiye ayrılan manyetik kontakların çalışma prensipleri ve işlevi aynı ancak sadece montaj da farklılık olabileceğinden dolayı tasarımları birbirinden farklıdır.

İsminden de anlaşılabileceği üzere gömme tip daha gizli bir alan için kullanılırken yüzeysel tip herhangi bir alanda kullanılabilecek tasarıma sahip.

 

Manyetik Kontak Özellikleri

Her ürünün birbirinden ayıran farklı özellikleri bulunmakta. Üretildiği malzeme, kalite, işçilik ve tasarım unsurları ürünleri birbirinden ayıran en önemli etken olduğu gibi güç tüketimleri de oldukça önemli bir etken diyebiliriz.

İLGİLİ BİLGİ:
Güvenlik Kamerası Sistemleri

 

Netatek’in müşterilerine sunduğu “Interlogix” markasına ait manyetik kontak ürünleri ABS Plastik metaryelinden üretilmiştir. Aşağıda teknik özellikleri bulunan yüzey tip manyetik kontak ürünleri sınıfının en iyi ürünleri arasında yer aldığını da belirtmek isteriz.

İnterlogix Manyetik Kontak

Konfor ve Yüksek Güvenlik

Örneğin eski tip kilit sistemleri insan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda asla kullanılamaz. Çünkü bir iş merkezinde herkese anahtar verebilmeniz mümkün değildir, giriş ve çıkışların kontrollerini sağlayabildiğiniz yeni nesil kilit sistemleri aynı zamanda geçiş sistemleri ile de hızlı geçiş işlemi için oldukça pratiktir. Çok düşük enerji tüketimine sahip olan manyetik kontak, manyetik kilit ve elektrikli kilit ürünlerinin bakım gibi masrafları da yok denilecek kadar düşüktür.

 

Kaliteli markalar ve ürünler tercih edildiği takdirde çok uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanabileceğinizi de unutmamalısınız.

İLGİLİ BİLGİ:
Daire Mıknatıslar Nereden Alınır?

 

Netatek’in Güvenlik Teknolojileri Ürünlerini Daha Yakından İnceleyin!

Türkiye’de sektörün lider firmalarından olan Netatek, yaklaşık 11 kategoride sizlere yaşamın güvenlik ürünlerini sunmakta. Manyetik kilit ürününden, kablo geçiş apartlarına kadar birçok teknolojik güvenlik ürünlerini bulabileceğiniz Netatek, 70 ülke 5 kıtaya ihracat yapan GIANNI firmasının Türkiye’de ki tek yetkili dağıtıcılığını da üstlenerek güvenilir ve kaliteli bir firma olduğunu kanıtlamıştır.

 

Daha detaylı bilgi için Netatek’in web adresini inceleyin : netatek.com.tr


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı