hosting

Instagram Hesabını Dondurmak

”Forex”

Hiç kuşkusuz , telefonu elimize aldığımızda , ilk olarak baktığımız uygulama instagram . Instagram kullanıcı sayısı gittikçe artan bir platform . Güzelliği ise reklamlara ve sayfa gönderilerine boğulmuş olan facebook’tan daha kullanıcıya özel olması ve reklamlarında insanlara facebook’tan daha güzel gelmesi. Böylelikle daha akıcı ve şık dizayna sahip. Kimse kolay kolay sıkılmıyor veya bu durumdan şikayetçi olmuyordu. Ancak son zamanlarda Instagram ‘da hafiften facebook’a dönüşüyor gibi . Diğer yandan insanları oldukça oyalayan bir platform haline gelmesi, insanların bu durumu fark etmesi sonucu , biraz inzivaya çekilmeyi düşünenlerin sayısı artmakta. Bu durumda da akıllara şu soru geliyor ; instagram hesabını nasıl dondururum ? Gelin isterseniz bu soruyu cevaplayalım.

Instagram Hesabı Dondurmak

Öncelikle belirtmek isterim ki  instagram hesabınızı dondurmak demek silmek anlamına gelmez. Dondurmak , siz ne zaman aktif edene kadar , instagram sizin hesabınızı gizli tutuyor ve sadece profilinizi gösteriyor. Diğer bilgilerinizi yer almaz. Sadece isim ve profil resminiz yer alır. Diğer fotoğraf, açıklama vs bilgileri yer almaz. Kısacası başka kullanıcılar, dondurulan hesabınıza girdiğinde boş bir sayfa çıkacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Instagram'da Takipçi ve Beğeni Kazanmak İçin 10 İpucu

Instagram hesap dondurma işleminden sonra, tekrar aktif etmek istediğinizde eskisi gibi kullanmaya da devam edersiniz. Herhangi bir kısıtlama vs olmadan . Önceki gibi profilinizde yer alan bütün fotoğraflarınıza ve profil detaylarınıza , takip ettiğiniz arkadaşlarınıza ve sizi takip edenleri kaybetmezsiniz. Bu durumu ben inzivaya çekilmek ve ardından dinlendikten sonra geri gelmek olarak açıklıyorum. Çünkü çoğu zaman sosyal medya cidden insanı yorabiliyor.

Peki ya Instagram Hesabını Nasıl Dondururum ?

Bu konuda da araştırmalarımı yaptım ve güzel anlatıma sahip, resimli instagram hesabı dondurmayı gösteren bir site buldum. Bu adresten  hesap dondurma işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Size resimli bir şekilde anlatmış ve kolaylıkla yapabileceğiniz gibi açıklamış.

İLGİLİ İÇERİKLER

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu