Instagram Gizli Hesabın İçerisini Görmek Artık Mümkün

Birçok video ya da fotoğrafın paylaşıldığı sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, en popüler sosyal medya uygulaması haline gelmiştir. Aynı anda birden fazla kişi ile etkileşim halinde olmanızı sağlamaktadır. Instagram kullanıcılarından bazıları hesabını herkese açık yaparken bazıları da hesabını gizli tutarak sadece yakın gördüğü arkadaşları ile paylaşmaktadır. Son yıllarda aile bireyleri çocuklarına ait Instagram hesaplarını kontrol etmek isteyebilirler, fakat gizli hesap konumuna alınmış hesaplar yüzünden kontrolü sağlamakta endişeye düşmektedirler.

 Instagram Nedir?

 Instagram Gizli Hesabın İçerisini Görmek Artık Mümkün

İnsanlar ile fotoğraf veya video paylaşımı yapabilmenize olanak sağlayan bir sosyal medya platformudur. Kuruluşundan günümüze değin mobil uygulama yazılımı Instagram, birçok yenilikten ve güncellemeden geçmiştir. Web sitesi olarak da kullanılabilen Instagram, hâlâ da geliştirilmeye devam etmektedir. Ücretsiz bir şekilde kullanım özelliğine sahip Instagram uygulamasını indirebilir, paylaşım yapmaya başlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Instagram'da Takipçi ve Beğeni Kazanmak İçin 10 İpucu

 İnstagram Gizli Hesap Ne demek?

İnsanlar tarafından paylaşılan her içerik Instagram sunucuları aracılığı ile kayıt altına alınmaktadır. Fakat paylaşılan içeriği herkes ile paylaşmak istemeyenler için gizli hesap seçeneğini bulunmaktadır. Gizli hesaba alınmış hesabın, herkes tarafından görünürlüğü kalkmış olur. Böylelikle sizin onaylayacağınız istekler, fotoğraflarınıza, videolarınıza ve hikayelerinize erişebilmektedirler.

İLGİLİ İÇERİKLER

 Instagram Gizli Hesapları Görmek İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

İlk yöntem olarak sahte bir hesap açmak olacaktır. Açacağınız bu sahte hesabı bir butik hesabı ya da bir fotoğrafçı hesabına benzer bir hesaba çevirmeniz gerekir. Bu şekilde takipçi sayısını çoğaltmaya çalışan bir hesap izlenimi verdireceksiniz. Daha sonrasında hesabı gizli olan kişiye istek atabilir, isteğinizin kabul olmasını bekleyebilirsiniz.

İkinci yöntem ise hesabı gizli olan kişiye mesaj atmaktır. Samimi bir dil ile neden takip isteği attığınızı açıklayan bir mesaj göndermelisiniz. Çünkü hesabı gizli olan kişinin takip isteklerine karşı sergileyeceği tavır kuşku duymak olacaktır. Neden takip etmek istediğinizi yeteri kadar açıklarsanız herhangi bir kuşkuya kapılmadan isteğinizi kabul edecektir.

 Instagram Gizli Hesaplara Erişmenin Kolay Yolu Nedir?

Yukarıda bahsedilen yöntemler işe yaramadıysa instagram gizli hesap görme hizmeti sunan insansepeti.com’u tercih edebilirsiniz. Instagram’da yer alan tüm gizli hesapları %95 oran ile ulaşım sağlayabilmenize olanak tanımaktayız. Bu süreç özel bir yazılım ile sağlanmakta olup fotoğraf, video, hikayelerim kısmı, takipçiler ve takip edilenler kısmına erişim sağlayabileceksiniz. Satın alma sürecinin tamamlanmasından 1 saat sonra tüm veriler e-mailinize gönderilmektedir.

Önem verdiğimiz bir husus olan gizlilik ve güvenlik için ulaştığınız verilerden mutlak suretle gizli hesap sahibinin haberi olmamaktadır. Youtuber ünlüsü Hakan Kaan, Instagram gizli hesap görme ile ilgili verdiğimiz hizmeti konu alan bir video hazırlamış olup hizmet detaylarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu