İnstagram Çalınan Hesap Nasıl Kurtarılır?

instagram hesa kurtarma

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan instagram milyarlarca kullanıcısını bünyesinde barındırıyor. Bu denli yüksek kullanıcı sayısına ulaşmasının en büyük sebeplerinden biri şüphesiz ki diğer uygulamalar göre tamamen görsel odaklı olmasıdır. Bir şey paylaşmak istiyorsanız mutlaka bir görsel kullanmak durumundasınız.

Bu da insanlara ilgi çekici gelmeye başladı. Daha sonra kullanıcı sayısını arttıran şey ise insanların hayatlarına dair yaşadıkları şeylerin resimlerini burada paylaşmaları oldu. Bu paylaşımlar sayesinde takipçilerini de arttıran insanlar popüler olma hedefine odaklanmaya başladılar. Bu nedenle de daha fazla takipçi sayısına sahip olmak istediler. E-takip sitesi de tam da bu noktada sizlere yardımcı oluyor. E-takip sitesi popülerliğinizi arttırmak ve daha fazla kullanıcıya hitap etmenizi sağlıyor. Hesabınızın binlerce hatta milyonlarca takipçiye ulaşmasında yardımcı oluyor. Böylelikle sizi daha büyük kitlelere ulaştırıyor.

Hesapların Çalınması

Çok fazla kullanıcıya sahip olmak hesaplarınızın çalınmasına da sebep olabilir. Göz önünde bulunduğunuz için dolandırıcıların hedefi haline gelebiliyorsunuz. Özellikle takipçilerinizi arttırmak için başvurduğunuz sitelere dikkat etmelisiniz. Sizlerden hesabınızın e-postasını ve şifresini isteyen sitelerden uzak durun. e-takip’ten takipçi satın almak istediğinizde hesabınızın şifresi istenmiyor. Sadece profilinizi söylemeniz yeterli oluyor. Bu da herhangi bir güven problemi yaşamamanızı sağlıyor.

Çalınan Hesaplar Nasıl Kurtarılır

E-takip, şifrenizi almadan tamamen organik takipçilerle hesabınızın popülerliğini arttırıyor. Ancak eğer farklı bir siteden takipçi satın aldıysanız ve hesabınızdaki bilgileri de bu siteye verdiyseniz hesabınızın artık pek de güvende olmadığını söyleyebiliriz.

Bu nedenle hesabınız çalındığında tekrar kurtarabilmek için yapmanız gerekenler şunlardır:

  • Öncelikle eğer bir hesap açıyorsanız mutlaka cep telefonunuza ve e-postanıza bağlatın.
  • Hesabınızın çalındığını anladığınızda hemen şifre değiştirme talebinde bulunun.
  • Şifre değiştirme talebinde bulunduktan sonra cep telefonunuza veya e-postanıza bir doğrulama kodu gelecektir. Bu kodu girdikten sonra şifrenizi değiştirebilirsiniz.
  • Eğer içiniz rahat etmediyse e-postanızın şifresini de değiştirebilirsiniz.

Bu adımları en kısa sürede yapmalısınız. Çünkü bir süre sonra hesabınızı ele geçirenler tüm bilgilerinize erişebilir ve şifrelerinizi değiştirebilir.

E-takip Sitesi Hizmetleri

E-takip sitesi kullanıcılarına sadece takipçi satın alma konusunda yardımcı olmuyor. Aynı zamanda beğenilerinizi arttırmak için beğeni, videolarınızın izlenmelerini arttırmak için izlenme paketlerini de satın alabilirsiniz. Ayrıca sadece twitter, youtube, tiktok gibi diğer sosyal medya uygulamaları içinde aynı paketleri satın alabilirsiniz.

E-takip İletişim

En uygun ve güvenilir bir şekilde sosyal medya satın alma paketleri sunan e-takip sitesine https://www.e-takip.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu