Keşfet

İngilizce Çeviri Yaptıracaksanız Bizi Tercih Etmelisiniz

İngilizce çeviri yaptırcak olan kişiler bizi tercih ettiklerinde aldıkları hizmet kalitesi karşısında memnun kalmaktadırlar. Peki, neden bizi tercih etmelisiniz. Bizi tercih etmek için en önemli nedenlerden bir tanesi ana dili İngilizce olan tercümanlarla beraber çalışmamızdır. Uzun yıllardır çalışmamızın verdiği deneyimde bulunmaktadır. Alanında uzman tercümanlar sayesinde tercümeleri çok hızlı şekilde yapmaktayız. Bu sektörde en kaliteli hizmeti en uygun fiyata yapmaktayız.

İngilizce Çeviri Yaptıracaksanız Bizi Tercih Etmelisiniz

İngilizce tercümeleri ve diğer dillerdeki tercümelerde 12 TL garantisi ile hizmet vermekteyiz. Buda verdiğimiz uygun fiyatların göstergesidir. Diğer verdiğimiz en iyi hizmetlerden bir diğeri online olarak verdiğimiz tercüme hizmetleridir. Tercümeleriniz için mesai saati beklemenize gerek yok istediğiniz her an bu hizmetimiz ile istediğiniz her an tercüme yapabilirsiniz. imgetercume.com/ingilizce-tercume adresinden iletişim  numaralarına ulaşabilirsiniz.

İNGİLİZCE TERCÜME HİZMETLERİMİZ

İngilizce çeviri çok fazla konuda talep edilmektedir. Bunun en önemli nedeni Dünya genelinde İngilizcenin kullanılıyor olmasıdır. En çok İngilizce çeviri yapılan konuların başında Ticari belge ve evraklar, teknik dosyalar, hukuk içerikli dokümanlar, edebi evrak ve metinler, makaleler, tıbbi evraklar, medikal belgeler, makine ve mekanik evrakları, akademik dosyalar ve resmi evraklar gelmektedir.

imgetercume.com/ingilizce-tercume adresinden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Müşterilerimizin ihtiyacı olan her türlü evrak ve dosyaların çevirisi yapılmaktadır. İletişim numaralarımız, whatsapp numaramız, online olarak ve internet sitemiz üzerinden istediğiniz her an tercüman hizmeti alabilirsiniz.

İNGİLİZCE TERCÜME TALEBİNİ NASIL YAPABİLİRSİNİZ?

İngilizce tercüme yaptırmak istediğiniz zaman çevirisini yaptıracağınız evrakı bize iletmelisiniz. Ardından uzman çevirmenlerimizin dosyanızı ya da evraklarınızı inceleyip kelime karakteri ve sayısına göre ücret teklifi yapılır. Yapılan ücret teklifinin kabul edilmesiyle beraber o konu üzerinde uzman olan tercümanlarımız tercümeye başlar. Tercümeye başlandığı andan tercümenin biteceği ana kadar editörlerimiz tarafından kontrol yapılır.

Bu sayede hata yapılmasının ve yanlışların önüne geçilir. Makale yeminli ya da noter onaylı işse en son onaylar ve imzalar yapılır. Makalenin bitmesinin ardından aynı gün içerisinde kargoya verilir. https://www.imgetercume.com/ingilizce-tercume adresine girdiğiniz zaman hakkımızda ve tercümelerimizle ilgili bütün merak ettiklerinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı