”hosting”
”Roket

İlginizi Çekecek Ev Dekorasyon Fikirleri

”Forex”

Sabahtan akşama kadar dışarıda çalışarak, yoğun bir tempoya ayak uydurmak zorunda olan birçok insan için ” ev ” huzur demektir. Sadece çalışan insan için değil tüm gününü evinde geçiren ev hanımları için de ev özel bir mekandır. Doğal olarak insanlar huzur ifade eden evlerine çok özenirler.

Duvarından, eşyasına kadar her türlü ayrıntı çok önemlidir. Hangi duvar rengi ile hangi eşya uyumludur? ‘’Eşyalarım klasik, perdelerimin modeli nasıl olmalı?’’ şeklinde ev dekorasyon soruları akla gelmektedir. Evlenmek üzere olan çiftlerin ve yeni evlilerin de akılları evlerini nasıl dekore etmeleri gerektiği ile ilgili sorularla karışabilir.

Etrafınızda bu konuda yardım alıp danışabileceğiniz kişiler mutlaka vardır. Bunun yanı sıra ev dekorasyon fikirleri hakkında tavsiye ve öneri alabileceğiniz mecralarda bulunmaktadır.

Bir Parça İpin Uzunluğu Nedir?

İlginizi Çekecek Ev Dekorasyon Fikirleri

Ev Dekore Etmek Sanattır

Gerçekten de bu işi meslek edinen insanlar taşıdıkları sanatçı ruhu yaptıkları işe yansıtırlar. Her insan özgün bir karakterdir ve zevklerini yaşadığı ortama yansıtır.

Ev dekorasyonu konusunda bilgi ve öneri sunan, bir eposta ile ücretsiz tavsiye alabileceğiniz dekorasyon siteleri birçok alanda yardımcı olmaktadır.

Tavsiye alabileceğiniz konulardan bazılarını şu şekilde listeleyebiliriz.

  • Salon dekorasyonu
  • Mutfak dekorasyonu
  • Çocuk odası dekorasyonu
  • Yatak odası dekorasyonu
  • Yemek odası dekorasyonu
  • Banyo dekorasyonu

Salon Dekorasyonu Fikirleri

Evinizin baş köşesi olan salonlar belli bir ağırlığı olan mekanlardır. Genellikle gelen misafirleri ağırlamak gibi bir misyon üstlenmesi evinizin salonunu ayrı bir yere koyar. Klasik sevenlere özel dekoratif önerilerden örnek olarak, şömineli ve kadife büyük koltuklara eşlik eden eskitme tarzı mobilyalar ve ponpon saçaklı kadife perdeler..

Depresyon Hakkında 16 İlginç Bilgi

Veya tamamen beyaz rengin hakim olduğu mobilyalara uygun beyaz krinkıl perdelerle salonunuzda rahatlıkla spor bir şıklık yakalamanız mümkün olmaktadır. Ev dekorasyon fikirleri kişilere göre renk ve zevklere göre çeşitlilik kazanmaktadır.

Mutfak Dekorasyonu Fikirleri

Mutfak özellikle hanımların günlerinin büyük bir kısmını geçirdikleri mekanlar olması nedeniyle dekorasyon aşamasında özenilen bir başka köşedir. Çoğunlukla daha ferah ve geniş gösteren açık renkli perdeler ve spor masa ve sandalyeler ile mutfakta geçirilen zamanı keyifli saatlere çevirmek mümkündür.

Bu şekilde öneriler alabileceğiniz, bir eposta ile ev dekorasyonu çalışmanıza yardımcı olacak ve ilginizi çekecek ev dekorasyon fikirleri sunan dekorekrani.com sitesini incelemenizi öneririz.

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu