”hosting”
”Psikolog”

İleti Yönetim Sistemi’nin (İYS) Yeni İş Ortağı ARGE 24

”Forex”

İleti yönetim sistemi’nin (İYS) yeni iş ortağı ARGE, tüketici hattı üzerinden sistemin izinli bir şekilde çalışmasını ve % 100 API kullanarak yönlendirilmesini sağlamaktadır. Olası cezalardan korunmak için alıcı odaklı çalışmakta olan sistem İYS24 ile birlikte sisteme uygun bir modülle çalışmaktadır.

İleti Yönetim Sistemi’nin (İYS) Yeni İş Ortağı ARGE 24

İYS Kullanım Şartları Nelerdir?

2015 yılında izin alınarak sisteme dahil edilmiş olan İYS, bir hizmet sağlayıcı olarak iys.org.tr üzerinden giriş yapılmasını sağlayacak şekilde çalışmaktadır. Zaman damgası bulunan bir veri raporu tabanıyla çalışmakta, yasal olarak ticari elektronik ileti gönderimi yapmak üzerine onay almış bulunmaktadır.

İLGİLİ İÇERİKLER

Öncellik İleti yönetim sistemi’nin (İYS) yeni iş ortağı ARGE 24 olarak, ticari elektronik ileti gönderiminde alıcının şikayetlerinin onay mevzuatına uygun şekilde uygulanmasına yönelik çalışmalar yaparak, sistemin kusursuz çalışması sağlanmaktadır. İspat etme özelliğine sahip olan hizmet sağlayıcılar son teknoloji ve program özellikleri üzerinden görevlerini yerine getirerek ‘’İzin yönetimi’’ ile telefon, e-posta ve sesli mesaj üzernden yönlendirme yapabilmektedir.

İYS Marka Yönetimi Sistemleri

İYS 24 markanın tescil belgesini yükleyerek tanımlama yapabilmektedir. Bütün yasal izinlere sahip olan bir sistem olarak, ekranda 7 rapora erişme kabiliyeti bulunmakta, gün sonunda sistem üzerinden bilgi alışverişi yapılması sağlanmaktadır. İletinin gideceği adresin onay ya da ret vermesini sağlayabilen bir sistem olarak, profesyonel bir şekilde sürecin hızlı bir şekilde işlemesinde de marka yönetimini idare edebilmektedir.

Farklı markaların iys.org.tr üzerinden yükleme yapmasını sağlayacak şekilde ilerleme uygulayabilmesinin yanı sıra alıcıya ait mevcut hızın onay ya da ret talebinin rapor kısmına kaydedilmesini de sağlayabilecek kapasiteye sahiptir.

İYS İzinli Veritaban Kullanımı

SMS içeriğinin hazırlanmasını sağlayabileceğiniz bir sistem olarak, gönderme işleminden sonra hedef kitlenin vereceği onay ya da ret cevaplarının kaydedilmesini sağlayabilirsiniz. Bu süreçte olası cezalardan korunmanız sağlanırken ARGA 24 farkıyla, sürecin hızlanmasını aynı zamanda izinli veri tabanınızın İYS üzerinden yüklenmesini sağlayacak teknik kullanımlar hakkında bilgi sahibi olursunuz. % 100 API entegrasyonuyla kara listenin de otomatik engellenme özelliğini kullanma şanısın elde edebilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu