İkizler Burcu Kadını ve Kova Erkeği Uyumu

İkizler Burcu Kadını ve Kova Erkeği Uyumu

Kova erkeğinin önce mantık felsefesi, şehvetiyle İkizler kadını ile başını belaya sokar. Aynı fikirde olmadıkları şeyler hakkında konuşmak yerine onları görmezden gelirler. Bu genellikle tartışmalıdır.

Bu iki burç hava burçlarına ait olsalar da tıpkı su burçları ve ateş burçları gibi aralarında hala büyük farklar vardır. Yüzeyde, ilişkilerinin temelleri oldukça sağlam görünüyor. Ancak tek bir tartışma ve kıskançlık nöbeti bile ayrılığa yol açabilir. Kova burcu erkeğinin çabukluğu ve İkizler kadınının kararsızlığı ani ayrılık kararında önemli rol oynar.

İkizler Burcu Kadını ve Kova Erkeği Aşk Uyumu

Kova burcu erkeği bu ilişkinin alfası olma eğilimindedir. Bazen öyle olur ki, sevgisini kıskançlıkla ifade eder. Onun için aşkı bilmeden bir yerlere koşması ya da eve geç gelmesi ayrılık sebebi olabilir. İkizler kadınının kavgacı doğası, romantik ilişkilerde de kendini gösterir. Bazen inatçıdır ve karşı tarafın isteklerini yerine getirmez.

ikizler burcu kadini ve kova erkegi uyumu2

Bir erkeğe güvenmesi aylar değil, yıllarını alabilir. Çift, aşk hayatlarını derinden duygusal değil, sakin bir şekilde geçirebilirler İlişkileri monotonlaşsa bile birbirlerinden kolay kolay sıkılmazlar. Bu, tartışırken ilişkilerinin devam etmesini sağlar.

Bir İkizler kadını özellikle ailesini çok sever. Kahvaltı yapmak ya da ailece bir yere gitmek onlar için paha biçilemez bir mutluluktur. Sevenleri ve arkadaşları ailesinin peşine düşer. Kova burcu erkeği ise karşı cinsle flört etmeyi çok sever. İyi gelişmiş bir mizah anlayışı var ve mizahıyla herkesi etkiler.

İkizler kadınları da çok şefkatlidir. Mümkün olduğunca yardıma muhtaç insanlara ve sokak hayvanlarına yardım etmek ister. Kova burcu insanları bu tür şeylere sadece duygusal değil, aynı zamanda tamamen kayıtsızdır.

İkizler Burcu Kadını ve Kova Erkeği Cinsellik Uyumu

ikizler burcu kadini ve kova erkegi uyumu5

İkisinin yatakta birbirine yetişmesi zaman alabilir ve doğal olarak hevesli Kova erkeğinin sabır ve anlayışa ihtiyacı olacaktır.

İkizler Burcu Kadını ve Kova Erkeği Evlilik Uyumu

Kova burcu erkeklerinin evliliğe karşı çok net bir tavırları vardır. Sevgilisi evlilikten bahsetmeye başlarsa bunu bir stres olarak görür. Öncelikle aklına evlilik fikri geldikten sonra sevgilisinden uzak durabilir. Ancak karar verip istediğinde evlilik planlarını karşı tarafa açıklamaya başladı. Evlenebilmeleri için öncelikle Kova burcu erkeğinin maddi ve manevi her yönüyle hazırlıklı olması gerekir. Birkaç yıl sonra İkizler kadını evlenme arzusunu daha sık ifade etmeye başlar.

İkizler Burcu Kadını ve Kova Erkeği Arkadaşlık Uyumu

İkizler kadınının konuşkanlığı, hatta bazen gevezeliği, arkadaşlığı olumsuz etkileyebilir. Hatta o kadar detaya girer ki konuştuğu insanları genelde sıkar. Öte yandan, kova burcu erkekler nadiren konuşurlar. Karşısındakini dinliyormuş gibi yapsa da şu anda başka şeyler düşünür. Arkadaşlık olarak başlayan ilişki zamanla aşka dönüşebilir. İkizler kadınını ne kadar anlarsanız o kadar beğenirsiniz ve Kova burcu erkeğinin renkli kişiliği onun dikkatini çeker.

İkizler Burcu Kadın ve Kova Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Çiftin farklılıkları hiçbir zaman çözülmez. Özellikle İkizler burcu çocukları alışverişe bayılırlar ve Kova burcu erkeği tarafından ciddi şekilde eleştirilirler. Kova çok tutumlu değildir ancak abartılı tüketimin tamamen gereksiz olduğunu düşünür. Eğlence anlayışları da tam tersidir. İkizler burcu kadını dışarıda vakit geçirmeyi severken Kova burcu erkekler evde kalmayı tercih eder.

ikizler burcu kadini ve kova erkegi uyumu4

İkizler kadınlarının aşırı konuşkan olması sağlıklı iletişim kurmalarını engeller. Kova burcu erkeği, özellikle arkadaşlarla buluşurken sevgilisini tamamen unutabilir.

Kova erkeği ve İkizler kadını büyük bir kavga ettikten sonra birkaç gün konuşmayabilirler. Birkaç hafta sonra tekrar bir araya gelirler ve hiçbir şey olmamış gibi ilişkilerine devam ederler. Sevgili gayretli ve özverilidir ve İkizler kadını üzerinde büyük etkisi vardır. Kova erkeğini etkilemek için sevgilisinin her zaman iyi giyimli ve bakımlı olması gerekir. Kova burcu erkekleri, ilişkileri yönetme arzusundan vazgeçmelidir.

İkizler Burcu Kadını ve Kova Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu