Alışveriş Rehberi

Hummel Eşofman Modelleri Rahatlığınıza Ekstra Bir Konfor Katacak

Klasik giyimden spor giyime geçilmesiyle beraber dünden bugüne tekstil stillerinde pek çok değişim meydana geldi.

Sadece spor yaparken değil; iş yerinde, günlük yaşam içinde veya organizasyonlara katılırken de spor giyim tercih edenler, eşofman takımı modellerinden yararlanıyor. Yürüyüşte, gezilerde, alışverişe çıkarken, ev ziyaretlerinde ya da sadece ev içinde giyilebilen rahat kıyafetler kişiye dar hareket alanından ziyade özgürce hareket etme imkanı da tanıyor.

Piyasada her renk ve modelde bulabileceğiniz eşofmanlar, kişinin zevkine göre seçilmesinin yanı sıra üretildikleri kumaşlarda bazı özellikler taşıyor. Kimisi su geçirmezken kimisi içi daha pamuklu ve sıcak tutan polar malzemeden üretiliyor. Ayrıca bazıları cepli kapüşonlu, bazıları kapüşonsuz ve cepsiz olabiliyor. 7’den 77’ye değişik modellerle karşımıza çıkan Hummel eşofman takımı erkek, kadın, çocuk her yaş ve cinsiyete özel olarak üretiliyor.

İLGİLİ BİLGİ:
Yeni Doğan Bebekler İçin Alınacak Kıyafetler

Renklerine ve modellerine göre Hummel eşofman takımı fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Sadece takım olarak satışa sunulmayan ürünler, yalnızca eşofman altı veya eşofman üstü şeklinde de tedarik edilebiliyor. Birbirinden havalı ve renkli ürünler, hem günlük kullanım hem de spor yapmak için tercih edilebiliyor.

Hummel Eşofman Modelleri Rahatlığınıza Ekstra Bir Konfor Katacak

Hummel Eşofman Altı Modelleri İle Konforunuza Retro Tarz Havası

Hummel eşofman altı modelleri erkek ve bayan kullanıcılar için özel olarak üretiliyor. Bayanlar için daha çok pastel tonlar kullanılır ve pembe, kırmızı gibi renklerden destek alınırken, erkek modellerde siyah ve grinin asaletinden yararlanılıyor.

Sade ve kibar tasarımlarıyla eski dönem tarzını bugüne taşımayı başaran Hummel, tek veya birbirleriyle uyumlu birkaç renk tonunu beraber kullanarak dizayn ettiği eşofman altı modellerinde, belden ayak bileğine uzanan logo tekrarı desenleri kullanıyor. 1970’li yıllardaki tasarımları aratmayan bu sade ama bir o kadar da havalı retro eşofman stili, rahatlığıyla da çok konuşuluyor. Bel kısmında kullanılan lastik sayesinde konforu ikiye katlayan modeller, yumuşak pamuklu kumaşlarla tasarlanıyor. Ceplerin de yer aldığı modeller, her an her yerde rahat ve kullanışlı olarak dikkat çekiyor.

İLGİLİ BİLGİ:
Erkek Eşofman Altı

Erkek ve kadın eşofman altı modellerinde boru paça kesim kullanılıyor. Bazılarında ise lastikli detaydan faydalanılarak bilekler daraltılıyor. Bu gibi modellerde eşofmanın paçaları bol olmayan bir görüntü sergiliyor ve spor ayakkabın üzerinde kalarak kombine ayrı bir hava katıyor. Bayan ve erkek eşofman üstü modellerde ise fermuarlı tasarımdan yardım alınarak boğazlı ürünler üretiliyor. Soğuk havalarda boğaza kadar çekilen eşofman stili, üst bedeni rüzgar gibi soğuk hava etkenlerinden koruyor.

Yumuşak Kumaş Dokusuyla Sağlıklı Ve Özgür Bedenler

Tüm eşofman modellerinde tasarımı dışında rahatlığı da ön planda tutan marka, tasarımlarında kullandığı kumaşların yumuşak ve ciltle dost kumaşlardan olmasına özen gösteriyor.

Eşofman takımı ürünlerinde dış görüntüsünden ziyade sağlık açısından ürünlerin malzemesi büyük önem taşıyor. Pamuklu olmayan kumaşlar ciltte tahriş, deri rahatsızlıkları, pişik, terleme vb. sorunlara yol açabiliyor. Bu sebeple tekstil ürünlerinde tercih edilen materyallerin, bunu dikkate alınarak hazırlanmış olması gerekiyor. Bu konuda özenli davranan Hummel, eşofman altı modellerinde; polyester, koton, pamuk gibi kumaşların yumuşak dokusundan yola çıkarak ürünlerini tasarlıyor.

İLGİLİ BİLGİ:
Ram Fiyatları

Hummel eşofman modelleri, cildi üşütmediği gibi bedeni sıcak tutuyor. Her mevsime göre farklı ve geniş bir ürün yelpazesi bulunan firma, eşofman kesimlerinde de cömert davranarak tercihini rahat kesimlerden yana kullanıyor. Özel dikişleri sayesinde teni rahatsız etmeyen ürünler, hareket alanını da kısıtlamayarak giyildiği bedene özgürce hareket edebilme olanağı tanıyor.

2010’dan Bugüne Türkiye’de Hummel Farkı

1923 yılında Albert Messmer tarafından Almaya’nda temelleri atılan Hummel markası, tekstil ve ayakkabı bakımından birçok modele imza atıyor. O dönemlerde ilk futbol ayakkabısını üreten ve Messmer’in imza attığı krampon tüm dünyada büyük yankı uyandırıyor.

Diğer spor markaları gibi savaş, yokluk ve zorluk dönemlerinin içinden parlayarak yükselen firma, 70’li yıllarda yaptığı uzun sponsorluk anlaşmalarının ardından 1980’de Danimarkalı bir şirket tarafından satın alınıyor. Ülkemizin tekstil ve ayakkabı pazarına 2010’da giren Hummel, o günden bugüne yenilikçi ve farklı tarzıyla hem tekstil hem de ayakkabı alanında satışlarına devam ediyor. Canlı renklerin retro stiline gönül vermiş sporcular ve kişiler, sıra dışı kombinlerini Hummel ürünleri ile hareketlendiriyor.

İLGİLİ BİLGİ:
Aliexpress'ten Alışveriş Yapmak

Her renk ve her tipteki Hummel eşofman modelleri hem sporculardan hem de günlük kullanım için tercih eden kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. İndirimli modeller için barcin.com‘u ziyaret ediniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı