Biyografi

Hakan Ergün

Hakan Ergün

Tam adı: Hakan Ergün
Doğum tarihi: 12 Ağustos  1978
Doğum yeri: Üsküdar , İstanbul / Türkiye
Boyu: 1,81 m
Ailesi:
Mesleği: Şarkıcı
Aktif Yılları: 2018’den bu yana
Resmi web sitesi: hakanergun.com.tr
youtube-chanel Hakan Ergün listen-on-apple-music-logo Hakan Ergünspotify-connect-compatibility-logo- Hakan Ergün
Sosyal Medyada

instagram-hesabi Hakan Ergün facebook-sayfasi Hakan Ergün twitter-hesabi Hakan Ergün
Başlıklar

Hakkında

Anadolu Rock Müziği sanatçısı Hakan Ergün, İlhan Şeşen’in Gibi Gibiyim şarkısını alarak seslendirerek bir çok kitle tarafından ilgi duyuldu. Bu ilginin devamı için kolları sıvayan Hakan Ergün, gelecek aylarda adından sıkça bahsettirecek gibi görünüyor. Öyle ki Eylül veya Ekim aylarında yine İlhan Şeşen ve Barış Manço ‘nun eseriyle, kendine has cover rock tarzıyla dinleyicilerin karşısına çıkacak .

Hakan Ergün Anadolu Rock Müziği sanatçısıdır. 2018 yılının Mayıs ayında usta sanatçı İlhan Şeşen’in eseri olan Gibi Gibiyim adlı parçasına rock cover yaparak kendini tanıttı.

İLGİLİ BİLGİ:
Hülya Avşar

Hakan Ergün , 12 Ağustos 1978 İstanbul’un Üsküdar İlçesinde dünyaya gelmiştir. Müziğe ise Üsküdar Musiki Cemiyetinde başlamıştır.  Sanatçının ilk çalışması ve ses getiren çalışması ise yukarıda da bahsettiğimiz gibi İlhan Şeşen’in Gibi gibiyim adlı eseri olmuştur.

Bu eseri ele alırken şunları söylemiştir;

“Usta sanatçı İlhan Şeşen’in bir eserini yorumlamak benim için büyük bir heyecan oldu. Önümüzdeki aylarda da Barış Manço ve İlhan Şeşen şarkısıyla sevenlerimle cover rock tarzıyla tekrar buluşacak olmanın heyacanını yaşıyorum. Parçayı müzikseverlere sunmak için sabırsızlanıyorum”

Şeklinde ifadeler kullanan Ergün, 2019 yani bu yıl sonbaharda Eylül Ekim gibi yine İlhan Şeşen ile Barış Manço’nun eserleriyle dinleyiciler karşısına çıkacağını belirtiyor.

Büyük ustaların ün yapmış şarkılarıyla tekrar ele alıp cover yapmak ve bunun beğenilmiş olması büyük bir iştir. Geçen yıl ki başarısı, gelecek yıllardaki çalışmalarıyla ilgili merak uyandıran yeteneklerden biri Hakan Ergün.

İLGİLİ BİLGİ:
Rojda Demirer

Videoları

Fotoğrafları


Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı