Hafif Ticari Araç Kiralamanın En Ekonomik ve Konforlu Adresi Carvento

Google News

carvento

Ticari araç kiralama ve hafif ticari araç kiralama farklı ölçeklerdeki işletmelerin birbirinden farklı ihtiyaçlarını karşılamayı sağlayacak ekonomik ve çeşitli alternatifler sunan hizmetlerdir. Sivas araç kiralama hizmetine yoğun talep bulunan şehirlerden biri olarak hafif ticari araç kiralama hizmetleri de bu şehirde giderek daha popüler bir hale gelmektedir. Carvento müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde işletmelere ticari araç kiralama ve hafif ticari araç kiralama hizmetlerinden yararlanma; ihtiyaçlarını karşılayacak marka, model ve özellikteki araçlara en ekonomik fiyatlarla sahip olma imkanını sunmaktadır.

Araç kiralama hizmetleri işletmelere araç satın almaya göre, değişen ve gelişen ihtiyaçlar karşısında hızlı ve kolay bir şekilde aksiyon alma, kiraladıkları araçları değiştirerek herhangi bir ek maliyetle karşı karşıya kalmaksızın işletmelerinin ihtiyaçlarını hızlı ve kolay bir şekilde karşılama avantajı vermektedir. Araç kiralama alanındaki deneyimi, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı, geniş araç filosu ve hızlı ilerleyen süreçleri sayesinde Carvento sektörünün en iyi isimlerinden biri olarak üst düzey kaliteyle sunduğu hizmetlerle,  ticari işletmeler için ticari araç ve hafif ticari araç ihtiyaçlarını mali külfet haline gelmeden giderme avantajı sunmaktadır.

Ticari Araç Kiralamak İçin Ne Yapmalısınız?

İşletmeler araç tescil belgesinde minibüs ya da kamyonet yazan ticari bir araç kiralayacaksa bu durumda hem araç hem sürücü için yetki belgeleri alınması gerekir. Talep edilen yetki belgeleri hem faaliyet gösterilen iş koluna hem kullanım amacına göre farklılaşabilir. Yetki belgeleri Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bölge Müdürlükleri’nden alınır. İlgili kurum yapılan başvuruların yetki belgesi almak için istenen şartları karşılayıp karşılamadığını tespit eder.

Yaptıkları iş gereği ticari araç ve hafif ticari araç kullanan işletmeler Carvento’nun ticari araç kiralama ve hafif ticari araç kiralama hizmetlerini tercih ederek uzun dönem araç kiralama hizmetinin sağladığı operasyonel ve finansal avantajlara erişebilirler. Araç kiralama hizmeti sayesinde işletmeler araç satın almak için nakit para harcama zorunluluğundan kurtulurlar. Bu parayı araç satın almak için kullanmak yerine işlerini geliştirmelerini sağlayacak bir sermaye olarak değerlendirebilirler. Carvento küçük ölçekli işletmelerden büyük kurumsal şirketlere kadar farklı ölçeklerdeki tüm işletmelerin ihtiyaçlarını sağlamaya yönelik olarak araç filosunda kamyonet, pick-up, van ya da minibüs alt segmentindeki hafif ticari araçlar bulundurur. Siz de carvento.com adresinden araç filosu ve hizmet şartları ile ilgili bilgileri edinebilir, yüksek kalitede araç kiralama hizmetlerinden ve ekonomik fiyatlarla yararlanmak için Carvento ile iletişime geçebilir ve  üst düzey kalitenin ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Hafif ticari araç ve ticari araç kiralama fiyatları günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralama hizmetlerinde farklılık gösterebilir. Uzun dönem ticari araç kiralama hizmetlerinin fiyatları ise çok daha uygun olmaktadır. Hafif ticari araç kiralama fiyatları ve ticari araç kiralama fiyatları belirlenirken aracın markası ve modeli dikkate alınmaktadır. Buna ek olarak kiralanmak istenilen araca ilişkin tüm özellikler hafif ticari araç ve ticari araç kiralama fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulmaktadır.

Hafif ticari ve ticari araç kiralama işlemleri maliyetler konusunda işletmelere çok büyük avantaj sağlayan yöntemlerdir. Bunun nedeni özellikle uzun dönem hafif ticari ve ticari araç kiralama maliyetlerinin daha uygun fiyatlarda gerçekleşmesidir. Hafif ticari ve ticari araç kiralama hizmetlerinden yararlanılması durumunda kiralanan araçların tüm bakım onarım, vergi, sigorta ve benzeri giderleri Carvento tarafından karşılandığı için kiralama hizmetinden yararlanan kişiler ya da firmalar için ekstra bir yük oluşması söz konusu değildir.

İlgili İçerikler

Özellikle büyük şirketler gereksinimlerine göre farklı markalarda ve modellerde hafif ticari  ve ticari araçlara farklı periyotlarda ihtiyaç duyabilirler. Bu durumda gerekli araç alım satımlarını yapmak yerine Carvento hafif ticari araç ve ticari araç kiralama hizmeti ile diledikleri araçlara daha hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaşma opsiyonunu değerlendirebilirler.

Kaliteden Ödün Vermeyenleri Carvento’ya Bekliyoruz

Carvento araç kiralama hizmetlerinde toplam kira bedeli aracın teslimi anında nakit ya da kredi kartı şeklinde istenilen para birimiyle tahsil edilir. Kiralanan aracın segmentine göre araç kiralama süresince devam edecek şekilde provizyon alınır ve işlem bu şekilde gerçekleştirilir.

Carvento’dan araç kiralama hizmeti alan kişilerin ve işletmelerin kiralama sözleşmesi süresi boyunca oluşabilecek olan her tür trafik cezası ve sorumluluğu sürücüye ait bulunur. Carvento’nun tüm araçları trafik sigortası ve özel kasko sigortası ile güvence altına alınsa dahi bahse konu sigorta şartları yerine getirilmediğinde sorumluluğun müşteriye ait olduğu kabul edilir. Sürücünün alkollü ya da uyuşturucu madde etkisinde olması, belirlenmiş hız limitlerini aşması, kaza sırasında aracı bulunduğu yerden hareket ettirmesi, kaza tespit raporu, alkol raporu ya da çalıntı raporu gibi sigorta kapsamında öncelikli olarak kabul edilen resmi tutanakları ve belgeleri almaması durumunda sigorta kapsamı dışında kalınacağı unutulmamalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir