Keşfet

Güvenilir Kurumsal Araç Kiralama

Güvenilir Kurumsal Araç Kiralama

Bireysel olarak uzun süreli araç kiralamak istiyorsanız; güvenilir bir firmadan kiralama hizmeti almanız gerekmektedir. İçeriğinde 2.000’i aşkın araç barındıran Reis Bireysel Kiralama, güvenli bir şekilde araç kiralamak isteyenlerin en doğru adresidir. Özellikle aylık araç kiralama hizmeti almak isteyenler için oldukça uygundur. Türkiye’nin bütün illerine araç kiralama hizmeti sunan firma, en az süreli 6 aylık en çok da 12 aylık araç kiralama hizmeti verebilmektedir. Kiralık araç kiralama hizmeti verilen bütün araçlar son model ve sıfır kilometre olma özelliğiyle, büyük ölçüde beğeni toplamaktadır. Kiralamış olduğunuz aracın mtv, lastik değişimi, ötv, plaka ruhsat ücretleri ve bakım-onarım işlemleri Reis Bireysel Kiralama tarafından yapılmaktadır.

 Uzun Süreli Araç Kiralama

Otomotiv pazarından uzun süreli araç kiralama için kurumsal araç kiralama hizmetinden faydalanabilmeniz mümkündür. Şirketler adına uzun dönemli araç kiralama hizmeti sunan firma, A segmentinden tutun D segmentine kadar istediğiniz aracı kiralayabilmenize olanak tanımaktadır. Web sitesinde bulunan canlı sohbet özelliği sayesinde internet sitesinden, 7 gün 24 saat boyunca destek alabilirsiniz. Tam anlamıyla kurumsal olarak faaliyet gösteren firma, şirketler adına en az altı aylık, en fazla on iki aylık bir araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Kiraya verilen tüm araçlar sıfır kilometre olma özelliğiyle göz doldurmaktadır. Müşterinin sorumluluğu, sadece aracına yakıt almasıdır. Başka işlemlerden sorumlu değildir. Bu bakımdan kişilere büyük bir rahatlık tanınmaktadır.

İLGİLİ BİLGİ:
Çiğli Arçelik Servisi

 Araç Kiralamada Güvenilir Hizmet

Güvenli bir şekilde araç kiralama için, kaliteli firmadan hizmet alınması son derece önemlidir. Bu konuda ön plana çıkan Reis Bireysel Kiralama, vermiş olduğu uzun süreli oto kiralama hizmetiyle kurumların ihtiyaçlarının giderilmesine önemli ölçüde katkı sağlamaktadır. Aynı zamanda Opel yetkili bayi ve yetkili servisi olan Reis Bireysel Kiralama, uygun fiyata hizmet vermesiyle tercih sebebi olmaktadır. Kaliteyi uygun fiyatla birleştiren bir firma olarak, uzun yıllardır süren bir otomotiv tecrübesine sahiptir.

Profesyonel ve uzman kadrosuyla müşterilerine en kaliteli şekilde hizmet vermektedir. Türkiye’nin her bölgesinden araç teslimi gerçekleştirebilmektedir. Şirketiniz adına uzun dönem araç kiralamak istiyorsanız; firmanın verdiği araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı