Keşfet

Günümüzün Popüleritesi: Dolgu

Günümüzün Popüleritesi: Dolgu

Günümüzde kadınlar vücutlarının çeşitli bölgelerinde değişiklikler yaparak istedikleri görünüme kavuşmaktadırlar. Ancak bu işlemlerin uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Uzmanların gerçekleştirdiği işlemler daha kalıcı ve yan etkisi olmayan işlemlerdir. Burun, yanak, gözaltı gibi kısımlarda dolgu işlemleri yapılmaktadır.

Estetikten ve cerrahi işlemlerden kaçınanlar genellikle ameliyatsız işlemlere yönelmektedir. Ameliyatsız işlemler genellikle hızlı olmakta ve hasta aynı gün taburcu edilmektedir. Böylece hastanın herhangi bir ağrısı ya da işlem sonrası enfeksiyon gibi problemlerle karşılaşması pek mümkün değildir.

Günümüzün Popüleritesi: Dolgu

Burun Dolgusunda Aynı Gün Taburcu Olunabilir!

Burun dolgusu burunda oluşan boşluk ya da çukur gibi problemlerde kullanılmaktadır. Burun içerisine belirli karışımlarla hazırlanan bir dolgu malzemesi enjekte edilmekte ve burun düzeltilmektedir. Burun dolgusu yaptıranlar aynı gün taburcu olmaktadırlar.

Herhangi bir ağrı hissetmemeleri için anestezik krem sürülmekte ve yarım saat sonra işlem ağrısız şekilde gerçekleştirilmektedir. Burun dolgusu kalıcı bir uygulama değildir. Bu da büyük avantaj sağlamaktadır.

Burnun yeni halinin beğenilmemesi durumunda da bir süre sonra zaten burun eski haline dönmektedir. Burun dolgusu fiyatları 2018 yılından uygulanan fiyatlara benzerlik göstermektedir. Enjekte edilen malzemeye göre değişmektedir.

15 Dakikada Gelen Güzellik

Dolgu cildin diri görünmesi için yapılan işlemlerdendir. Uzmanlara en çok yöneltilen soru yanak dolgusu kalıcı mı olmaktadır. Kalıcı ve kalıcı olmayan türleri bulunmaktadır.

Kalıcı dolgular 10 yıla kadar kalabilirken geçici dolgular kişiden kişiye göre değişmektedir. 6 ile 25 aya kadar kalıcı sonuç vermektedir. Yanaklara uygulanan dolgu sayesinde kırışıklıklar giderilmekte ve yüz hatları oldukça belirgin hale gelmektedir. İşlem yaklaşık 15 dakika sürmekte ve enjekte edilen sıvı etkisini hemen göstermektedir.

Kadınlar Tarafından En Çok Tercih Edilen Dolgu Çeşidi

Gözaltı yorgunluk ya da psikolojik çöküntülere bağlı olarak çeşitli problemlerin yaşandığı bölgedir. Gözaltı dolgusu yapanlar bu sayede problemlerden kurtulmakta ve morluklar, torbalar giderilmektedir. göz altı dolgusu Ataköy merkezinde yapılmaktadır. Bu dolgu işlemi gözaltına hyaluronik jel enjekte edilmesi ile gerçekleştirilmektedir.

Jelin içinde anestezik madde bulunmaktadır. Dolayısıyla işlemden sonra herhangi bir ağrı ya da sızı hissedilmemektedir. Bu yöntem kısa sürede önemli neticeler vermekte ve birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı