”hosting”
”Roket

Güncel İŞKUR İlanlarını Nereden Bulabilirim?

”Forex”

Eski adı ‘İş ve İşçi Bulma Kurumu’ olan işkur, iş ve işçi arayanların başvurduğu kurumdur. Kurulduğu günden bu yana çok sayıda bireyi işe yerleştiren ve işçi arayan işverenlere personel temini sağlayarak, istihdama büyük katkılar sağlıyor.

Güncel İŞKUR İlanlarını Nereden Bulabilirim?

Personele ihtiyaç duyan işverenler genellikle bu kuruma başvururlar ve bu kurum sayesinde iş arayanlar ve işverenler bir araya gelmiş olur. Bu nedenle istihdamı büyük oranda arttırır ve işsizlik oranını elinden geldiğince azaltmaya çalışır.

Eğer bir iş arayansanız kesinlikle buraya başvurmanızı öneririz. Çünkü bu kurumda her farklı sektörden iş ve işçi temini yapılmaktadır. Mesleğiniz ne olursa olsun bu kurum sayesinde mutlaka kendinize bir iş bulabilirsiniz. Hatta herhangi bir vasfınız yoksa bile bu kurum sayesinde siz de iş sahibi olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Evden Çalışırken Dikkatinizi Dağıtan Şeylerle Başa Çıkmanın Yolları Nelerdir?
İLGİLİ İÇERİKLER

İŞKUR’a Nasıl Kayıt Olunur?

Kayıt olmanın iki farklı yolu vardır. Bunlardan birincisi size en yakın şubesine Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartınızla giderek kayıt olmaktır. Kurumu ziyaret ettiğinizde sizden istenilen bilgileri vererek kolayca kayıt olabilirsiniz.

İkincisi ise resmi web sitesini ziyaret etmek. Açılan sitede ‘İnternet Şubesi’ bölümünü seçmelisiniz ve sonraki açılan sayfada ‘Üye Ol’ bölümüne girmelisiniz. Daha sonrasında ise sizden istenilen bilgileri tam ve doğru bir şekilde doldurarak kayıt olabilirsiniz. Bu sayede İŞKUR başvurularıartık kolaylıkla yapabilirsiniz.

İlanlar Nasıl Duyurulur?

Genellikle çok sayıda personele ihtiyaç duyulduğunda firmalar bu kuruma başvururlar. Bu kurum da personel ihtiyacını sağlayabilmek için iş ilanı verir ve bunu duyurur. Peki bu İŞKUR iş ilanlarına nereden ulaşabilirsiniz?

Genellikle bu ilanlar resmi web sitesi üzerinden duyurulur. Bunun yanında basın toplantılarında, medya organlarında ve daha birçok yoldan bu ilanlar duyurulur. Fakat bunları takip etmesi hiçte kolay değildir.

Bu iş ilanlarını takip etmenin en kolay yolu bizi takip etmektir. Sizler için günün her saati tüm iş ilanlarını ve personel alımlarını takip etmekteyiz. Bu ilanları en doğru ve en hızlı bir şekilde sizlere ulaştırarak, sizlerin kolayca aradığınız işi bulmanıza yardımcı oluyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Udemy Nedir? Ne İşe Yarar?

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu