Alışveriş Rehberi

Gümüş Küpe

Bayanlar, ülkemizde ve dünyada gümüş takıları fazlasıyla tercih etmektedirler. Genellikle tek başına kolye veya tek başına gümüş küpe almayan bayanlar, set halinde bu ürünleri tercih etmektedir. Set halinde satılmasının sebebiyse tamamen uyum konusuyla ilgilidir.

Gümüş Küpe

Genellikle erkekler sevdiği kişiye hediye etmek amaçlı gümüş küpe alırlar. Erkekler bu uyum konusuna fazla dikkat etmemektedir. Bu sebepten dolayı set olaylarına girmezler ve beğendikleri gümüş küpeyi hediye olarak alırlar. Gümüş küpe fiyatları, gümüş kolye fiyatlarına göre daha hesaplıdır. Bunun sebebi kullanılan gümüş miktarının azalmasıdır. Gram olarak daha az gelmektedir. Fakat buna rağmen değişik el işçiliğine sahip olan gümüş küpeler, inanılmaz pahalı rakamlara satılabilmektedir. Siz de tüm gümüş küpe modelleri için https://www.sanroza.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İLGİLİ BİLGİ:
Kısa Bacaklar Kaderiniz Olmasın!

Gümüş Küpe Çeşitleri Nelerdir?

Bu sorunun cevabı çok geniştir. Birbirinden farklı birçok model mevcuttur. Bazı modeller artık klasikleşmiştir. Klasikleşen modellere yıldız, kalp, sonsuzluk simgesi, melek gibi modeller verilebilir. Bu modeller yerine üzerinde isim yazan 925 ayar gümüş küpe tercih edilebilir. Bu daha özgün ve daha farklı bir tercih olacaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı