Keşfet

Guess

Gelişen teknolojiyle birlikte moda anlayışı da değişmeye başladı. Saatlere fonksiyonel özelliklerle birlikte farklı yorumlar getirildi. Erkek kullanıcılarda klasik saatler ve spor modeller popülerken; kadınlarda ise gösterişli, küçük kasaya sahip ve günlük kullanıma uygun sade saat modelleri ön plana çıkıyor. Guess tarafından üretilen farklı modellere sahip saatlerle sizler de tüm şıklığınızı ortaya koyabilirsiniz.

Guess Kol Saati Modelleri

Guess

1980’li yıllarda Amerika’da Jean markası olarak kurulan İtalyan kökenli marka yenilikçi tarzıyla müşterileriyle buluşuyor. Farklı tasarıma sahip modellerle kadın saatlerinde kare klipsli kordon ve köşeli kasalar yoğun olarak tercih ediliyor. Gösterişli modellerle fark yaratan kare kordonlu modeller taşlarla süslenerek farklı türlerde kordonlarla modern çizgileri gün yüzüne çıkartıyor. Deri kordonlu modeller ise asilliği ortaya çıkmasına yardımcı oluyor.

Erkeklerde ise çelik kordonlu modellerle şıklık tamamlanıyor. Siyah ve gri renk seçenekleri bulunan sade ve detaylı kasa ürünler yoğun olarak ilgi görüyor. Ayrıca deri kordonlu modellerde renkli kordon ve gözenekli yüzeyle markanın kimliği ortaya çıkıyor. Sizler de https://www.saatvesaat.com.tr/marka/guess linkine giriş yaparak Guess kol saatlerini inceleyebilirsiniz.

İLGİLİ BİLGİ:   One Hit Wonder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı