”hosting”
”Roket

Göbek Yağlarınızı Yakın!

”Forex”

Göbek bölgesindeki yağları yakmak,göbek bölgesine yayılmış kiloları eritmek için “Göbek eriten diyet”  ve beden egzersizi ile beraber mükemmel sonuç alırsınız…

gobek-nasil-erir-1 Göbek Yağlarınızı Yakın!

 

GÖBEK ERİTEN DİYET

Pek çok kişi yazın hala istediği formda olamamaktan şikayetçi. Bazı kişiler biraz zayıfladıysa bile istediği yerlerden (göbek, bel, basen) incelememekten yakınıyor. Normal diyet programlarında kişiler zayıflasa bile çoğu kişide daha çok yüz bölgesi inceliyor. Ama aşırı yağlı bölgelerde pek incelme olmuyor. Sizlere 3 haftada, özellikle göbek-bel bölgesinden incelmeyi de sağlayacak özel bir program vereceğim. Ancak öncelikle şu noktayı vurgulayayım: Sadece diyetle bölgesel tam olmaz. Beraberinde özel egzersiz ve bazı özel bitkisel mönüler gerekir. Bu programı 3 hafta uygulayın, 21’inci günün sonunda müthiş incelmeyi hayretle göreceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Kilo Vermenizi Kolaylaştıracak Mucizevi Ev Yapımı İçecek Tarifleri
İLGİLİ İÇERİKLER

Mekik hareketi

Dizlerimiz bitişik ve ayaklarımız birbirine paralel şekilde tabanları yeri gösterirken iki elimizi enseye koyup hızlı hızlı, sık sık ve kesik kesik hareketlerle karnımız acıyana kadar sabah ve akşam ellişer kez bu hareketi yapıyoruz. Bu hareket özellikle karın bölgesindeki kasları kuvvetlendirir, yağ dokusunu harekete geçirir ve yağların yanmasına yardımcı olur.

gobek-eritmek-icin-diyet Göbek Yağlarınızı Yakın!

Sopalı hareket

* Hayvansal katı yağlar (tereyağı, kaymak, yağlı şarküteriler, yumurtanın sarısı, yağlı süt ürünleri, yağlı etler, tavuk – balık derisi, tam yağlı süt)
* Beyaz un,
* Beyaz şeker
* Doğum kontrol hapları
* Aşırı gündüz uykusu
* Çikolata

diyet-gobek-yaglarini-yakin Göbek Yağlarınızı Yakın!

* Yağlı çerezler

* Alkol (özellikle bira)

* Zayıflatıcı çayı elinizden düşürmeyin.

diyet-gobek-yaglarini-yakin-2 Göbek Yağlarınızı Yakın!

Bir su bardağı için 1-2 adet avakado yaprağı, 1 çay kaşığı yeşil çay, küçük bir tutam kiraz sapı ve mısır püskülü, 1 çay kaşığı rezene tohumu sadece 1-2 dakika kaynatılacak ve hafifçe fokurdadıktan sonra 3-4 dakika demlenmeye bırakılacak.

Sonrasında şeker veya tatlandırıcı eklenmeyecek sadece çok ince bir dilim limonla içilecek. Yemeklerden biraz sonra da içebilirsiniz. Akşam mümkün olduğunca erken yenilecek. Sabah ise erken kalkmak önemli çünkü erken kalktığınızda metabolizma hızlanır, sabah sporu ise vücudu canlandırır, harekete geçirir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Mevsim Meyvesi, Ayva Diyeti
Kaynak
Mahmure

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu