Keşfet

Generalı Sigorta Kasko ürünü

Generali Sigorta Kasko

Kasko sigortası yaptırmak artık eskisi kadar zor değil. İnternet üzerinden dahi yapabileceğiniz bu güvence sigortasının çeşitli alternatifleri bulunuyor. Kasko sigortası; aracınızın kaza yapması durumunda uğrayacağınız maddi zararları karşılayan sigorta türüdür. Dilerseniz tam kapsamlı kasko yaptırabileceğiniz gibi riskinizi analiz ederek sadece ihtiyaç duyduğunuz risklere karşı da yaptırabilirsiniz. Kasko, trafikteki güvenceniz olmakla beraber hem sizin hem de aracınızın sorumluluğunu alan, sizinle riskinizi paylaşan sigorta şirketleri tarafından yapılır.

Generalı Sigorta Kasko ürünü

Kasko sigortası yaptırmak zorunlu değildir. Ancak bu durum hem sizi hem de aracınızı risklere açık bir duruma getirir. Trafikte oluşabilecek olumsuzlukların yanı sıra doğal afet, ikinci kişilerin kötü niyetinden doğan araç kaybına kadar pek çok riski teminat altına alabilirsiniz.

Her kasko sigortası poliçesi farklı teminatlardan oluşmaktadır. Sizin için en uygun olanı seçebilir ya da kendi ihtiyaçlarınız dahilinde yeni bir poliçe düzenleyebilirsiniz. Generali Sigorta’nın sunduğu Benim Kaskom sigortası ile hem kendinizi hem de aracınızı dilediğiniz gibi koruma altına alabilirsiniz. Risk olarak gördüğünüz dış etkenleri teminatınıza ekletmekle kalmayıp aynı zamanda risk olarak görmediğiniz olumsuzlukları poliçenizden çıkartarak hem bütçenize hem de ihtiyaçlarınıza uygun bir poliçe hazırlatabilirsiniz. Hazırlanan bu poliçe aynı zamanda size özel oluyor.

İLGİLİ BİLGİ:
U-ETDS Online Giriş İşlemleri Nasıl ve Nereden Yapılır?

Kasko yaptırırken nelere dikkat edilmelidir?

  • Yukarıda da bahsettiğim gibi poliçede yer alan teminatlar ihtiyacınıza uygun olmalıdır. Sizin için risk oluşturmayan bir hasar kaleminin poliçenizde yer alması hem sizi savunmasız bir duruma getirir hem de gereksiz yere ödeme yapmanıza neden olur.
  • Kasko fiyatları araç ruhsat bilgilerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu anlamda bir başkasının ödediği poliçe bedeli ile sizin ödediğiniz poliçe bedelinin aynı olmasını beklememelisiniz.
  • Araç sahibinin risk durumu, sağlık koşulları gibi etkenler kasko fiyatında değişime sebep olmaktadır.
  • Herhangi bir hasar sonrası en iyi ve en hızlı hizmeti almak için poliçe maddelerinizi çok iyi belirlemelisiniz.

Tüm bu bilgiler ışığında kasko sigortası teklifi almak Generali Sigorta web sitesini ziyarete edebilir, sayfanın sağ alt köşesinde bulunan “Fiyat Öğren” butonuna tıklayıp gerekli bilgileri ışığında kasko fiyatlandırması ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Generali, kasko sigortası ile ilgili bilgi almak ve fiyat teklifi almak için Generali Sigorta kasko ürünü sayfasına göz atabilirsiniz.

İLGİLİ BİLGİ:
Özel LG Servis 7-24 Hizmetinizde!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı