Keşfet

Geçiş Kontrol Sistemlerinin Değişmez Adresi Moonwell

Geçiş kontrol sistemleri denilince akla ilk gelen firma olan Moonwell, geliştirdiği yerli ve son teknoloji ürünlerle geçiş kontrol sistemleri konusunda en büyük yardımcınızdır. Çalışanlarınızın ve ziyaretçilerinizin giriş ve çıkışlarını sağlıklı bir şekilde kontrol altında tutmanızı, girişe yasak bölgelere girişin engellenmesini, girişe uygun olan kişilerin özelliklerinin geçiş sistemi tarafından tanınmasına olanak sağlar.Tüm sistemleri tek bir noktadan kontrol edebilir ve istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Geçiş Kontrol Sistemlerinin Değişmez Adresi Moonwell

Kuşkusuz bu sistemlerin en büyük destek sağladığı birim insan kaynaklarıdır.Kurmuş olduğumuz sistemlerle, işyerinizin insan kaynakları birimi giriş ve çıkışları anında kontrol edebilir ve işe yeni giren personelin geçiş kartını hızlıca teslim edebilir.Özelliklede PDKS sistemleriyle entegre olabilen mw  301geçiş kontrol paneli işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Giriş ve çıkış kontrolünün yanında işyerinizin istediğiniz birimini örneğin (yemekhane,fotokopi makinası vs.) kontrol altına alabilir ve geçiş iznini istediğiniz personele verebilirsiniz. Moonwell geçiş kontrol sistemleri hiçbir online yazılıma bağlı kalmadan ve hiçbir ilave cihaz ihtiyacı duymadan kendi aralarında haberleşebilir.

İLGİLİ BİLGİ:
Baskılı Poşet Fabrikaları

Geçiş kontrol sistemlerini kullanacağınız işyerleriniz sayısı, boyutları ve kullanıcı sayısı, kullanım amacı, size önerdiğimiz sistem için belirleyici bir etkendir.Rezidans konutları, oteller, alışveriş merkezleri, binalar, hastaneler, eğitim kurumları birbirinden farklı güvenlik gereksinimlerine sahiptir.Dünyanın önde gelen üreticileri ile çözüm ortaklarımız sayesinde, sistemlerinizi en uygun yazılım ve donanımı kullanarak tasarlıyor ve üretiyoruz.Güvenlik gereksinimlerinizle ve diğer bina kontrol sistemleriyle entegrasyon düzeyi, sizin için oluşturacağımız sistemi belirlemede rol oynar.

Kurduğumuz sistemlerle, insan kaynaklarında en üst seviyede verimliliğe ulaşmanızı hedefliyoruz. Tek noktadan kullanabildiğiniz takip ve müdahale özellikleri ile veri ve insan tasarrufu sağlamanızı amaçlıyoruz. Sistemin doğru işlemesinin yanında kurumsal kimliğinizi de yansıttığının farkındayız bu yüzden ürünlerimizi üretirken estetik açıdan da titiz davranıyoruz.Size en uygun geçiş kontrol sistemleri için Moonwell‘i ziyaret edebilirsiniz…

İLGİLİ BİLGİ:
Lazer Markalama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı