Keşfet

Gebze Hurdacı

İkinci El Trafo Alanlar

Hurdacılık sektöründe eskiyen, kullanım ömrünü tamamlayan veya arızalı ya da bozuk olan her şey geri dönüşüme tabii tutularak yeniden dünyaya kazandırılabilmektedir. Türkiye geneli geri dönüşüm süreci yapanların olduğu gibi bölgesel olarak da çalışma yapan firmalar bulunmaktadır. Bizler de Gebze hurdacı olarak süreçlerimizi tamamlıyoruz ve çalışmalarımızı tonaja göre Türkiye genelinde yapıyoruz. Geri dönüşümün önemi dünyadaki yer altı kaynaklarının korunması ve yenilebilir olması için oldukça önemlidir. Gebze ve yakın bölgesinde bakır, alüminyum, nikel, demir, talaş, sarı, pirinç, krom gibi akla gelebilecek tüm metal madenlerin alımını gerçekleştiriyoruz. Tabi, alımlarımız ayrıştırma süreci içerisinde de yapılabiliyor. Mesela; bir dağıtım trafosu aldığımız zaman yağı, bakırı demiri, sacı ayrıştırılarak geri dönüşüm yolu ile yeniden kazanılabiliyor.

İLGİLİ BİLGİ:
Dairedeki Su Kaçağı Sorunları

İkinci El Trafo Alanlar

Son yıllarda büyük bir ivme gösterdiğimiz çalışmalardan birisi de ikinci el trafo alanlar arasında lider konumda olmamızdır. Her marka, her model, her çeşit arızalı, bozuk, kullanım ömrünü tamamlamış veya ikinci el çalışır vaziyette olan elektrik dağıtım trafolarını da satın alıyoruz. Fiyatlandırmamız genelde marka ve modelinin yanı sıra iç aksamının bakır veya alüminyum sargı olması ve yağlı olmasına göre belirlenmektedir. Trafolarınız Türkiye’nin neresinde olursa olsun nakliyesi bize ait olup fiyatlandırmamızı da buna göre yapmaktayız. Yüklemesi, alınması tamamen bize aittir ve size vermek istediğimiz fiyat tamamen elinize geçecektir. Üstelik uzak şehirde olsanız bile nakliye aracına yüklendikten sonra hesap numaranıza ödemenizi göndermekteyiz.

İkinci El Jeneratör Alanlar

Kesintisiz bir elektrik enerjisi için birçok firma, fabrika, şantiye veya hangarlarda kullanılan jeneratörler de geri dönüşüm kapsamında tarafımızca satın alınmaktadır. ikinci el jeneratör alanlar arasında elimizden geldiğince yüksek fiyatlar verme çabası içerisinde olarak sektörde önemli bir yer tutmak için yoğun bir şekilde çalışmaktayız. Satmak istediğiniz jeneratörün dizel olması veya benzinli olması fiyatı belirleyen unsurlardan bazılarıdır. Kaç saat çalıştığı, kaç KVA olduğu, markası ve üretim yılı tamamen bize iletilmesi durumunda fiyatı sizlere iletebilmekteyiz. Trafo veya jeneratör satmak için ya da diğer tüm hurdalarınızı satmak için bize ulaşmanız durumunda WhatsApp numaramıza resim göndererek fiyat alabilirsiniz.

İLGİLİ BİLGİ:
Şehir Turu Yapmanın En Keyifli Yolları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı