Mobil Dünyası

Gameloft Asphalt 8 AirBorne

Telefon elimdeyken canım sıkıldığında eskiden beri oynadığım ve vazgeçemediğim tek oyun. Gameloft oyunlarına olan hayranlığımı sağlayan oyunların başında gelir.İlk çıktığından beri Asphalt Serilerini oynamış birisi olarak bu son sürümü olan Asphalt Airborne 8 Beni fazlasıyla etkiledi.Özellikle Efektleri ve oyunun akıcılığı bakımından aynı zamanda da Aksiyon sahneleri müthiş.

Denemenizi kesinlikle tavsiye diyorum.

Ücretsiz

  • Kategori: Oyunlar
  • Güncellendi: 08 Oca 2014
  • Sürüm: 1.2.0
  • Boyut: 922 MB
  • Diller: Türkçe, Almanca, Basitleştirilmiş Çince, Fransızca, Japonca, Korece, Portekizce, Rusça, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca
  • Geliştirici: Gameloft
  • ©2013 Gameloft. All Rights Reserved. Gameloft, the Gameloft logo and Asphalt are trademarks of Gameloft in the US and/or other countries. All manufacturers, cars, names, brands and associated imagery featured in the Asphalt 8: Airborne mobile game are trademarks and/or copyrighted materials of their respective owners.

Uyumluluk: iOS 5.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPad 2 Wi-Fi, iPad 2 Wi-Fi + 3G, iPad Wi-Fi (3. nesil), iPad Wi-Fi + Cellular (3. nesil), iPad Wi-Fi (4’üncü nesil), iPad Wi-Fi + Cellular (4’üncü nesil), iPad mini Wi-Fi, iPad mini Wi-Fi + Cellular, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Cellular, Retina ekranlı iPad mini, Retina ekranlı iPad mini Wi-Fi + Cellular, iPod touch (4. nesil) ve iPod touch (5. nesil) ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edildi.

İLGİLİ BİLGİ:
Kullanmanız Gereken 6 Sosyal Medya Pazarlama Stratejisi

Download_on_the_App_Store_Badge_TR_135x40 Gameloft Asphalt 8 AirBorne

 

 

Kaynaklar ;


Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı