Game Of Thrones

Game of Thrones’ın yıldızı Kapadokya’da!

Game of Thrones’ın yakışıklı yıldızı,Michiel Huisman Göreme’de!

daario-kapadokya-da Game of Thrones'ın yıldızı Kapadokya'da!

 

Game of Thrones” dizisinde, Khaleesi‘nin savaşçısı rolünde,Daario Naharis (Michiel Huisman) Kapadokya’da film çekiyor.Nevşehir ilinin, Göreme ilçesinde çekeceği filmde,Haluk Bilginer‘de oynuyor.

Kapadokya yöresi,dünyanın sayılı turizm yerlerinden biri.Çok geniş bir havzaya sahip olan yöre, hem otantik hemde tarihi kalıntılarıyla sinema yapımcıların başvurduğu bir bölge oluyor. Hollywood’lu yapımcıların, gözde açık hava setlerinden biri oldu.Hala çekimleri devam eden, ‘The Mountains and The Stones’ adlı film de Göreme’yi kendine mesken edindi.

daario-naharis-kapadokyada Game of Thrones'ın yıldızı Kapadokya'da!

Başrollerini, Hera Hilmar, Michiel Huisman, Josh Hartnett ve Haluk Bilginer’in oynayacağı  filmi, Joseph Ruben yönetecek.

Khaleesi-nin-savascisi-kapadokya-da Game of Thrones'ın yıldızı Kapadokya'da!

Filmin konusuna gelecek olursak;

Setini Prag’dan başlayan ve Ürgüp’e geçen öyküde,I.Dünya Savaşı, yıllarında idealist Amerikalı bir hemşire ile bir Türk subayı arasındaki aşkı beyaz perdeye geçecek.Filmin başrol oyuncusu olan , Hollandalı oyuncu; Michiel Huisman,  Game of Thrones dizisindeki Daario Naharis.Michiel Huisman, Game of Thrones dizisi dışında,‘Wild’ ve ‘World War Z’ adlı filmlerde oynadı.Hera Hilmar ise Anna Karenina ve Da Vinci’s Demons’da rol almıştı.

İLGİLİ BİLGİ:
IMDb Puanına Göre 2017 Yılının En İyi 24 Yabancı Dizisi

Kaynak
Karnaval
Etiketler

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı