Alışveriş Rehberi

Fosilli Kehribar Tesbih Özellikleri

Erkekler de aksesuar konusunda önemli detaylara yer vererek; bazı tercihleri sıklıkla kullanmaya gayret gösterirler. Bahsedilen aksesuarlar içerisinde fosilli kehribar tesbihler de önemli bir yer tutması ile bilinmektedir. Tesbihler arasında da kehribar taşları ile donatılarak bir araya getirilmiş olan modeller revaçta olmaktadır. Özellikle içerisinde karınca ya da örümcek fosili bulunan kehribar taşlarından meydana getirilmiş olan tesbih modelleri; ilgi duyan kişilerin dikkatini çeken unsurlar olarak kendini gösterecektir.

 Fosilli Kehribar Tesbih Özellikleri

Genellikle sarı, kırmızı ve portakal renginde var olan kehribar taşlarının diğer bir adı da amber taşı olarak bilinmektedir. Ağaçların reçinelerinden meydana gelen söz konusu taşların yumuşak dokusu sebebiyle kolaylıkla işlenebilmesinden ötürü tesbih aksesuarlarında ve fossil bayan saat yer almaya başlamıştır. Kehribar taşının hem güzel bir görüntü yakalaması hem de şifa sağladığına inanılmasından dolayı tesbihlerde yaygın bir biçimde tercih edilen taş unsurlarından olması ile de ön planda yer aldığı söylenebilmektedir.  Kehribar taşının özellikleri arasında yer alan şifa verici özelliği birçok hastalığa çare olduğu da düşünülmektedir. Bunların başında astım, bronşit, troid ve boğaz ağrısı gibi olumsuzlukları da gidermektedir.

Oku:   Kutu Harf Tabela Yaptırmak mı istiyorsunuz?

Baltık ülkelerinde var olmasından dolayı Baltık amber adıyla da bilinen kehribar taşları aynı zamanda da alerjik reaksiyonlara karşı olumlu sonuç verdiğine de inanılan bir durumdur. Tesbih ve fossil erkek saat ruhsal durumu da düzenleyen kehribar taşı mutluluk hormonunun sergilenmesi aşamasında ön planda yer alan bir unsur olarak sürekli kendini göstermektedir. Ağrı kesici özelliği ile de gündemde yer alan amber taşı bu sayede aksesuarlarda da yer edinmeye başlayarak; önemli bir işlevi üstlenmektedir. Bu yüzden de tesbih modelleri arasında en fazla tercih edilen seçenekler arasında da gündemde kalmayı sürdürmektedir. İstenilen görüntüyü yakalamak adına da var olmaya devam etmektedir.

Diğer birçok ürüne buradan ulaşabilirsiniz

İnternet Satışlarınızı Arttıracak 10 Öneri

 Grotesk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı