Alışveriş Rehberi

Forma Tasarla Sihirbazı Baştan Aşağı Yenilendi!

Bir sporcu için giydiği spor ürününün rahat ve estetik olması, spor esnasındaki performasını doğrudan etkiliyor. Bu bağlamda ilk olarak forma nedir?, kimler forma ürünlerini tercih eder? gibi konulardan bahsettikten sonra, teknolojinin son nimetlerinnden olan forma tasarla uygulamasını sizlere tanıtacağız.
Forma Tasarla Sihirbazı Baştan Aşağı Yenilendi!
Forma ürünleri, spor esnasında tüm sporcuların giydikleri, bu sporcuların hangi takıma ait olduğunu simgeleyen giysilerdir.
Spor esnasında kullanılan formalar; sporun yapıldığı coğrafyaya, ülkelerin mevsimsel koşullarına, branşların tematik durumlarına göre değişen, izleyenler tarafından yapılan sporun daha estetik ve göze hoş gelmesini sağlayan spor giysileridir. Forma bir spor takımının değişmez malzemesidir.

Forma Neden Bu Kadar Önemlidir?

Nasıl bir takım oyuncusuz düşünülemezse, oyuncular da formasız düşünülemez. Formanın üzerindeki renk ve desen kombinasyonu, takımın taraftarları için ne kadar önemliyse, oyuncular için de spor esnasında performans katkısı o kadar önemlidir. Bu durum sadece futbol formaları için değil; basketbol formaları, voleybol formaları ve neredeyse bütün spor branşları için böyledir.
Takım taraftarları tuttukları takımın renklerine aşkla bağlıdırlar. Bu bağlamda renk seçimleri, o takımın akılda ve gönülde yer etmesi için çok önemlidir. Desen tasarımı ise her sezonda farklı desenler görmek mümkün olur. Bu hem yenilik, hem değişiklik demektir.
Forma Tasarla Sihirbazı Baştan Aşağı Yenilendi!
Sport Pro; forma yaptırma uygulamasıyla kendin formanızı tasarlayabilir; isim, numara, takım amblemi, sponsor yazısı gibi size özel detayları ekleyerek forma tasarımınızı kişiselleştirebilir ve sipariş verebilirsiniz. Forma Tasarla uygulamasını kullanarak, uygulamada bulunan forma tasarımlarını, renklerini ve diğer bütün detayları baştan aşağı değiştirebilirsiniz. Sport Pro; içinde bulunduğu 35 yıla aşkın tekstil geçmişinin ardından sonra başlattığı Forma Tasarlama sihirbazıyla futbol formaları, basketbol formaları, voleybol formaları ve e-spor formaları gibi ürünlerle hizmet vermekte.

İLGİLİ BİLGİ:
Akıllı Saat Kullanmamız İçin Nedenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı