Biyografi

Feng-Shui Uzmanı Gaye Eren

Gaye Eren, Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünü okuduktan sonra, Doğan Medya Gurubunda bir süre çalıştı. Fuar ve Organizasyon alanında uzun yıllar yönetici statüsünde görev aldı. Uzun yıllar önce annesinin sebebi bilinmeyen baş dönmeleri neticesinde, doğal taşlara ilgisi bir hayli arttı.

Feng-Shui Uzmanı Gaye Eren

Bu zamandan sonra doğal taşların oluşumlarını, anlamlarını ve sağladıkları faydalar hakkında geniş çaplı araştırmalar yaptı. Bu araştırmalar neticesinde doğal taşların, insanlara doğa tarafından verilen hediye olduğunu keşfetti. Bunun yanında doğal taşların, çok uzun yıllar doğada kaldıklarını ve enerji yüklü olduklarını anlaması çok sürmedi. Bundan sonra ise doğal taşlar üzerine yaptığı derin araştırmaları daha detaylı hale getirdi ve bunlar üzerine eğitimler almaya başladı.

 Eski Çağlarda Kullanılan Sembolleri Araştırdı

Doğal taş ve enerjileri üzerinde çalıştığı sırada, eski çağların şifa ve sevgi için bazı semboller kullandıklarını anladı. Birçok insanın bilmediği ve günümüzde de kullandığımız sembollerle ilgili biraz daha detaylı araştırmaları sürdürdü. Eski çağlarda insanların bu sembollerden ne gibi fayda sağladıklarını, hangi yollar kullanarak fayda sağladıklarını öğrendi. Feng-Shui Uzmanı Gaye Eren, doğan medya gurubunda çalıştığı esnada Feng-Shui‘yi araştırmaya başladı.

15 yıllık araştırmalar neticesinde çeşitli dersler ve eğitimler aldı. Dünyanın bu alandaki ‘büyük usta’ olan kişisi Raymond Lo’dan eğitimler aldı. Bu alanda sertifikasını da aldı. Gaye Eren, Anka By G‘yi de aldığı tüm eğitimler sonucunda, huzurlu düşünceleri ve pozitif enerjileri yaymak amacıyla kurdu.

 Öğrenmenin Hayat Boyu Sürdüğünü Düşünmektedir

Gaye Eren, öğrenme süreçlerinin hayat boyu sürdüğünü bilen bir kişidir. Bu nedenle feng-shui ve doğal taşlar üzerine yaptığı araştırmalarını devam ettirmeye devam etmektedir. Nitekim Gaye Eren, yıllar önce doğal taşların verdiği faydaları araştırdığı sırada, öğrenmenin onunla sınırlı kalmadığını ve bu taşların daha birçok sırları olduğunu anladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı