Fatih Karagümrük Gerçek Haber Sitesi

Karagümrük Haber – Güncel, doğru ve hızlı haber sunmayı hedefleyen haber portalıdır.

 Fatih Karagümrük Gerçek Haber Sitesi

Karagümrük Haber, güncelliğini koruyan spor, gündem, sağlık ve Fatih Karagümrük’ün tarihi dokusu ile ilgili kategorilerde güncel haber sunmayı hedefleyen; internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır.

Fatih Karagümrük Spor Kulübü’nün tarihi, oyuncuları, Süper Ligdeki fikstürü, oynadığı maçlar, antrenman bilgileri, rakip analizleri, maç analizleri ve ilçenin güncel haberlerini Fatih sakinleriyle hızlı ve doğru haber ile bilgilendirmeyi hedeflemektedir.

Spor alanında Süper Lig, Türkiye Kupası takım bilgilerini, hakem verilerini, maç saati, tarihi ve yayıncı kuruluş bilgilerini taraftarlarla paylaşan Karagümrük Haber ayrıca transfer haberlerini de okuyucularıyla paylaşmaktadır.

Gündem alanında Fatih ilçesinde yaşayan Fatih sakinlerinin güncel hayatlarında kullanabilecekleri demografik bilgileri sitemizde paylaşmaktayız. Belediye hizmetleri, yaşamı kolaylaştıracak bilgiler, güncel duyurular, Fatih İlçesindeki etkinlikler ve sportif faaliyetler hakkında geniş ve güncel haberleri okuyucularına sunmaktadır.

Türkiye genelinde verilen spor, sağlık ve gündem ilgili haberleri ayrıca İstanbul genelinde yaşamı etkileyen haber ve bildirimleri güncel olarak sitemizde bulabilirsiniz. Doğru haberciliği düstur edinmiş olan Karagümrük Haber’in özel haberlerini kaynak göstermeden kullanılması halinde her hakkını saklı tutmakta ve izinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması halinde yaptırımların uygulanacağını bildirmektedir.

İçindekiler:

Karagümrük Haber 5N1K

Ne?

Karagümrük Haber –  Fatih Karagümrük Spor Kulübü en güncel haber sitesidir

Nerede?

Fatih ilçesinde Karagümrük Semti ile özdeşleşmiştir.

Ne Zaman?

Karagümrük Haber 2017’de kurulmuş olup 2020 yılında faaliyete geçmiştir.

Neden?

Karagümrük ile ilgili haber veren kaynakların az olması bu sitenin oluşmasına sebep oldu. Karagümrük Taraftar’ının ve Fatih Sakinlerinin internet ortamında yeterli haber ve güncel bilgiye ulaşamaması nedeniyle kurulan Karagümrük Haber, güncel ve doğru haberleri Karagümrük sevdalıları ile buluşturmayı hedeflemektedir.

Kim?

Karagümrük haber, Karagümrük sevdalıları tarafından oluşturulmuştur ve sahibi taraftarlardır.

Karagümrük ile ilgili tüm Karagümrük haberleri ve son dakika gelişmelerini takip edip Siyah Kırmızılı takımın fikstür, transfer haberlerini ve puan durumu bilgilerinden haberdar olmak için Karagümrük Haber’i takip etmeye devam ediniz.

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu