Keşfet

Fakir Süpürge ve Halı Yıkama Makinesi Servisi – 444 78 56

Fakir marka uzun yıllardır evlerimize giren elektrikli süpürgeleri üretiyor. Birçok kişinin Fakir marka elektrikli süpürge ya da halı yıkama makinesi tercih etmesinin sebebi Fakir’i yerli malı sanması. Fakat Fakir Alman markası. Üstelik sağlamlığı ve kalitesi ile bilinen en iyi Alman markalarından bir tanesi.

Fakir Süpürge ve Halı Yıkama Makinesi Servisi - 444 78 56

Fakir marka elektrikli süpürgenin bu kadar çok sevilmesinin bir diğer önemli nedeni ise uzun yıllar boyunca dayanan ve çalışan bir cihaz olması. Her ne kadar yıllar geçtikçe performansı düşse de, bir bakımla bunu tekrar eski haline getirmek mümkün. Bunun için önemli olan şey doğru Fakir servisi bulmak

Eğer İstanbul’da iseniz kaliteli bir Fakir Servis bulmak çok daha kolay 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak İstanbul’un hemen her yerine hizmet veren servise ulaşabilirsiniz. Üstelik bu kurumsallaşmış servis, uzun yıllardır hizmet veren ve kalitesi ile müşteri memnuniyetini sağlayan en iyi servislerden biri. Bu nedenle Fakir kullanıcılarının kafaları çok daha rahat. Üstelik servis yapmış olduğu her müdahale için 1 senelik garanti de veriyor.

Ram Fiyatları

Fakir marka elektrikli süpürgenizi servise getirdiğinizde, ya da arayarak evden alınmasını istediğinizde cihaz ilk olarak arızası tespit edilmesi için testlerden geçer. Hemen her aksam tek tek kontrol edilir ve detaylı bir arıza tespiti yapılır. Daha sonra bu arızalar size bildirilerek, onay vermeniz halinde onarıma ya da bakıma başlanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı