”hosting”
”Psikolog”

Exatlon Challenge Ne Zaman Başlıyor, Yarışmacıları Kimler?

”Forex”

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Acun Medya’nın, yapımcılığını üstlendiği ve birçok ülkede 2017 yılından beri yayınlanan, ilgi gören spor-reality kategorisinde olan Exatlon Challenge’ın Türkiye formatı Netflix’te başlıyor. Acun Ilıcalı, Survivor yarışmasının yapımını üstlendiğini biliyoruz. Bu vesileyle bu formatı da ülkemize empoze edip, TV8’de yayınlanması belenirken, Netflix’de yayınlayacağını duyurmuştu. “Exatlon Challenge Türkiye ne zaman başlıyor?” Sorusu en çok sorulanlardan biri olduğu için size bu konu hakkında detaylı bilgi vermek istedim. Aynı zamanda Exatlon Challenge Türkiye’de yer alan ünlülerin isimlerini de aşağıda sizlerle paylaşıyor olacağım.

Yerli Exatlon Challenge Türkiye Ne Zaman Başlıyor?

Tabi ki dünyada yayınlanan formattan daha farklı olacağı çok kesin. Çünkü survivor yarışmasından da bildiğimiz gibi Ilıcalı, formatları alırken kendi eklemelerini ve formattaki, ülkemize uygun olmayanlarını çıkaracağını aşikar. Exatlon Challenge Türkiye, 3 Temmuz’da sadece Netflix’de yayınlanacak. Exatlon Challenge Türkiye’nin tanıtım videosu aşağıdadır.

Kanunsuzlar Yerli Film

Exatlon Challenge ‘de Kimler Yarışacak?

Exatlon Challenge, internet ortamından tanıdığımız ve ekranlarda da gördüğümüz, fenomen ünlüler yer alacak. İşte katılacak olan yarışmacılar: Orkun Işıtmak (sunucu), Dilan Ay, Oğuzhan Uğur, Hayrettin, Buğra Kazancı, Öykü Berkan, Yağmur Karabal, Uras Benlioğlu, Barış Erdoğan, Buse Plan, Lemur, Elanur Pat, Dilara Aydın, Furkan Yaman, Gözde Demiral, Furkan Kaya (Ağır Sağlam), Doğan Kabak ve Zeynep Aleyna Şen.

İLGİLİ İÇERİKLER

Kaynak : Tvgundemi.com

 

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu