Gezi Rehberi

Evliliğe Mükemmel Başlangıç: Kıbrıs Tatili

Günümüzde evlilik süreci başlı başına yorucu bir süreç olup, çiftler evlendikten hemen sonra stres atmak ve birlikte vakit geçirmek için balayı tatilini tercih ediyor. Bu tercihlerinde, Kıbrıs balayı paketlerini göz önünde bulundurmak gerekiyor. Kıbrıs; ülkemize yakınlığı, mevsim koşullarının çok uygun olması ve eğlence seçenekleri sebebiyle listenin başında yer almaktadır. Kıbrıs balayı otelleri yeni evlenmiş olan bu özel konuklarını; çarpıcı konaklama seçenekleri, özel oda hazırlığı ve huzurlu bir tatille ağırlıyor.

 Evliliğe Mükemmel Başlangıç: Kıbrıs Tatili

Kıbrıs’a ulaşım, havadan ve denizden olmak üzere iki yolla yapılıyor. Deniz yoluyla ulaşmak için öncelikle Mersin’de bulunan Taşucu bölgesine ulaşmanız gerekiyor. Buradan yapacağınız feribot yolculuğuyla bölgeye ulaşabilirsiniz. En çok tercih edilen hava yoluyla ulaşım olduğu için Kıbrıs balayı fırsatları seçeneklerine göz gezdirip uçak biletli olanları tercih edebilirsiniz. Ayrıca Lefkoşa’da bulunan havalimanına ulaştığınızda Kıbrıs otelleri tarafından sunulan servis ağı hizmetinden yararlanarak otellere ulaşılabiliyor.

Bütün Yıl Aklınızda Kalacak Bir Tatil

Kıbrıs yılbaşı otelleri, kısa veya uzun vadeli kalan misafirlerine yıl boyu akıllarında kalacak bir tatilin sözünü veriyor. Ülkenin en büyük gelir kaynakları turizm ve eğitim sektörü olarak biliniyor. Bu sebeple turizm konusunda oldukça profesyonel çalışan Kıbrıs otelleri, yıl boyunca yerli ve yabancı turistleri en iyi şekilde ağırlıyor. Balayı tatiliniz boyunca tüm aktivitelerden yararlanabilir, Kıbrıs’a baştan başa keşfedebilme lüksüne sahip olabilirsiniz.

Beş Farklı Şehir, Beş Farklı Deneyim

Balayı fırsatları kapsamında Kıbrıs’a yapacağınız yolculuk, çok farklı bir deneyimin başlangıcı olacaktır. Birbirinden farklı beş farklı ve renkli şehre sahip bölgede keşfedilecek çok fazla yer bulunuyor. Kıbrıs otelleri ile büyüyen ününü, güzel doğası ve renkli gece hayatıyla devam ettiriyor. Tekne turları, su sporları, farklı mutfak seçenekleri ve tarihi gezileriyle yapılacak çok fazla şey bulunuyor. Eşinizle güneş batışı eşliğinde romantik bir akşam yemeği yiyebileceğiniz Kıbrıs, bunun yanında alışveriş yapabileceğiniz birçok farklı mağazasıyla da tatili destekliyor. Sıcakkanlı insanı ve esnafı, bölgede tatil yapan yerli ve yabancı turistlerin yüzünü güldürüyor. Kıbrıs pahalı olarak düşünülse de, balayı fırsatları kapsamında düşünülenin aksine her bütçeye uygun olduğunun sinyallerini veriyor.

Bir Cevap Yazın

Ayrıca bakabileceğiniz bilgi

Close
Close