Keşfet

Evinizin En Hızlı Yardımcısı

Evinizin En Hızlı Yardımcısı

Evinizin En Hızlı Yardımcısı

Dikey elektrik süpürgesi, kolay kullanım özelliği başta olmak üzere; hafifliği, rahat taşınması, katlanabilmesi, az yer kaplaması gibi fonksiyonel özellikleri nedeniyle son yılların en çok tercih edilen ev aletleri arasında yer almaktadır. Dikey boyutu sayesinde eğilip bükülmeden süpürme işlevi sunan bu çok işlevsel ürünler, bulunduğunuz mekânın kolayca temizlenmesini sağlar.

Dik süpürge modelleri, rahat kullanımlı formları sayesinde hemen her alanda, gönül rahatlığı ile kullanılmakta; bu sayede temizlik işine konfor katmaktadır. Klasik elektrik süpürgeleri gibi temizleme ve vakum fonksiyonuna sahip  bu ürünler; giderek daha fazla tercih edilmektedir. Kullanım alanları da gün geçtikçe yaygınlaşan bu çok hünerli aletler; evlerin ve iş yerlerinin gözde ürünleri arasındadır.

Pratik Güçle Zaman Kazanın

İLGİLİ BİLGİ:
Queens Park Kemer'de Eğlence Ve Konaklama Seçenekleri

Dikey tutuşlu olması sebebiyle, pratik kullanıma uygun yapıya sahip olan elektrik süpürgesi; ideal boyutları ve hafifliği sayesinde, yapılacak temizlik işlerinde hız kazanımı sağladığı için hem zamandan, hem de enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur.

Ergonomik Ev Aletleri ile Sağlığınızı Koruyun

Ev ve iş yeri temizliğinde, sıklıkla tercih edilen dik süpürge modelleri, eğilmeye gerek kalmaksızın temizlik hizmeti sunduğu için postür yani duruş bozukluklarına sebebiyet vermez. Bu nedenle de dikey süpürgeler, kas ve iskelet sistemimizin dostudur. Ergonomik olmasının doğal bir sonucu olarak; dikey elektrik süpürgeleri kullanımı sonrasında, daha az yorgunluk hissedilirken; uzun süre temizlik yapanların yaşadığı fizyolojik şikâyetler görülmez.

Her Alanda Rahat Çalışın

Dik konumda durma özelliğiyle halı ve sert zemin temizliğinde büyük kolaylık sunan dik elektrik süpürgesi, uzun kabloları sayesinde geniş alanlarda rahatça kullanılabilir. Özel başlıkları ile hem farklı zeminlerde, hem küçük ve dar mekânlarda, hem de koltuk ve perde gibi alanların temizliğinde güvenle tercih edilebilir.

İLGİLİ BİLGİ:
Maaş Yazısı

Zengin Model Seçenekleri Arasından Size Uygun Olanı Seçin

Farklı enerji sınıflarında, farklı performans derecelerine sahip, çeşit çeşit pratik süpürge modelleri arasında kendiniz için en uygun ürünü seçebilirsiniz. C enerji sınıfına sahip, mor ve kırmızı renk seçeneklerinde sunulan Arnica Tria Elektrikli Süpürge modelleri; katlanabilme özelliği ile avantaj sunan özel bir sapa sahiptir. Temizlik esnasında ihtiyaç duyulan seviyeye tek hamlede gelebilen ürün; kullanıcının boyuna göre ayarlanabildiği gibi kullanılmadığı zamanlarda da çok az yer kaplar. 3 farklı noktadan emiş sistemi ile yüksek performans sergileyen ürün; sahip olduğu hepa ve mikro filtreler ile yabancı maddeleri ayrıştırmanın yanı sıra toz, evcil hayvan tüyü, yemek kırıntısı, saç gibi maddeleri temizleme haznesinde toplar. Çift filtreli bu modellerin haznesini temizlemek de son derece kolaydır.

İLGİLİ BİLGİ:
Günümüzde Kullanılan Aydınlatma Türleri Nelerdir?

Mavi, mor, fuşya ve turkuaz renk seçeneklerinde sunulan Arnica Merlin Elektrikli Süpürge modelleri arasında, Pro grubunda yer alan ürünler, A enerji sınıfında olmaları ile dikkat çekmektedir. Bu gruptaki elektrik süpürgesi seçenekleri; minimum enerji harcayarak, maksimum performans sunar. Yüksek performanslı yeni süpürge ucu sayesinde tüm tozları içine çeken modeller; hepa filtresi ile emdiği tozları haznesinin içine hapseder. Böylece temizlik esnasında da hijyen sağlanır. Bu gruptaki modeller; dar uçlu boru, perde fırçası ve koltuk temizleme aparatlar sayesinde tüm alanlarda temizlik ihtiyacına cevap verir.

Toz torbalara sahip Arnica Süpürgeç markalı ürünler ise Plus, Lux ve Turbo seçenekleriyle sunulmaktadır. Katlanabilir tutamaklara sahip olan modellerin bez torbaları ile filtreleri yıkanarak, kolayca temizlenmektedir.

Siz de evinizin, iş yerinizin ve bulunduğunuz mekânın temizliği için kolay kullanımlı, uzun ömürlü ve dayanıklı Arnica Dikey Elektrik Süpürgesi modellerinden birini seçin; zamandan tasarruf ederken temizliğin ipleri de elinizde olsun.

İLGİLİ BİLGİ:
Alarko Servis Kadıköy'de 7/24 Hizmetinizde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı