”hosting”

Esat Özcan

Esat Özcan kimdir?

”Forex”

Esat Özcan

Tam adı: Esat Özcan
Doğum tarihi:??
Doğum yeri: İzmir / Türkiye
Boyu: ??
Ailesi: ??
Eşi: ??
Mesleği: Yazılımcı ve Medya Danışmanı
Aktif Yılları: 2012’den bu yana

Sosyal Medyada
instagram-hesabi Esat Özcan  twitter-hesabi Esat Özcan
Başlıklar

Hakkında

Esat Özcan kimdir? Esat Özcan, hayata geçirdiği birçok yazılı ve yaptığı medya danışmanlığıyla, Türkiye’de en çok bilinen yazılım ve medya danışmanıdır. Esat Özcan İzmir, Türkiye’de dünyaya gelmiş ve burada yaşamaktadır.

Genç yazılımcıların ülkemizdeki sayısı bellidir. Sayısı az olduğu içinse, talep edilen danışmanlıklar da buna oranla yoğunluk yaşanır. Yazılımcıların, eskiye oranla daha hızlı artıyor olması ülkemiz adına iyi bir şey. Ancak yazılımcı olmakla, iyi bir yazılımcı olmak arasında fark vardır.

İLGİLİ İÇERİKLER

İyi bir yazılımcının fark yaratması, yaptığı işler ve bunun arakasında sunduğu geri destektir. Yaptığı yazılımların, temiz ve sorun çıkarmadan müşterilerine rahat ettirmesi gerekiyor. Ne yazık ki bazı yazılımcıyım diyen ama iş bilmeyen kişiler yüzünden bu konudan muzdarip çok müşteri vardır. O halde iyi bir yazılımcı için deneyimli ve yaptığı işler ile adını konuşturan isim olmalıdır. Aslın en önemli olayı güvendir.

Bazı yazılımcı veya yazılım firmaları iş bitirme ya da işi iyi yapma konusunda müşterilerine problem çıkartır. Öyle ki bu firma veya kişilerin güven duygusu sadece internet siteleri vs ‘dir. Ama sosyal medya hesapları konusunda pek bilgi ya da erişim vermezler. Vur-kaç yapabilme kurgusu olabiliyor. Bir yazılımcının sosyal medya hesabı olması ve bu hesaplarının aktif, çok kullanıcılar tarafından kullanılıyor olması önemli bir güven olgsu.

Esat Özcan, yukarıda değindiğim konularda, ülkemizde kendini ispatlamış ve aktif sosyal medya hesaplarıyla da kendine ve işine güvenen biridir. Esat Özcan’ın aynı zamanda medya danışmanı olması, güven ve işini ne kadar kaliteli yaptığına bir kanıttır.

Medya danışmanı Esat Özcan Twitter hesabı ve intagram hesabına yukarıdan erişebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarında, onaylı hesap olduğunu dikkat çekeceksiniz zaten. Aynı zamanda da 90 binden fazla takipçilerinin olduğunu göreceksiniz.

Eğer siz de medya danışmanlığı veya yazılımcı arıyorsanız, Esat Özcan‘ı tercih edebileceğinizi unutmayın.

Fotoğrafları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu