Endorfia’nın Ayrıcalıklı Hissettiren Hediyeliklerine Bayılacaksınız!

Endorfia mağazasında kahveden çikolataya, çikolatadan lokuma, lokumlardan drajelere kadar her türlü tatlandırma enfes tatları ve göz kamaştıran setleriyle sizleri bekliyor. Aynı şekilde kişiye özel hediyelerden özel tasarımlı termoslara, mataralara, çelik kupa bardaklara ve özel günleri taçlandıracak yüzlerce hediyeye kadar birden çok hediye alternatifi bulunuyor. Sevdiklerinizi ve kendinizi özel hissedeceğiniz hediyelik çikolatalar da yenilenmiş paketlerin içerisinde bir arada bulunuyor. Özelliklede yemekten haz aldığınız çikolata çeşitleri arasında seçim yaparken yaşadığınız mutlu anlara Endorfia tanıklık ediyor.

endorfia

Hediyelik kahvelerinin arttırılmış göz alıcı paketlenmeleri de tam bir hediye havasını yansıtıyor. Özel günlerde bile tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz klasik kahveler ve dünya kahvelerinin tadına doyamayacaksınız. Hatta dünya kahvelerini içerken farklı kültürlerin lezzetleriyle tanışma olanağını doyasıya yaşayacaksınız. Bunun yanı sıra doğa yürüyüşlerinizde sizlere eşlik edecek ve kahvelerinizi saatlerce aynı tazeliğiyle koruyacak özel tasarımlı çelik mataralarda çok hoşunuza gidecek. Hem kendinize hem de sevdiklerinize armağan edebileceğiniz mataraları ve termosları kişiye özel hediyeler arasında kolaylıkla bulabilirsiniz.

Hediyelik Kahve ve Çikolata İdeal Bir Seçim Olacak

Misafirliğe giderken yanınızda götürebileceğiniz hediyeler arasında hediyelik kahvelere de yer verebilirsiniz. Biliyorsunuz ki bir fincanın kahvenin kırk yıllık bir hatırı var. Haliyle içerken keyif alacağınız ve sevdiklerinize jest yapacağınız bir hediye de kahve olacaktır.

Hediyelik kahvelerinizi alırken yanına birde sevimli ve tadıyla cezbeden çikolatalardan olsa hiç fena olmaz. O halde Endorfia’nın yumuşacık ve bol malzemeli hediyelik çikolatalarını da kahvenizin yanına yakıştırabilirsiniz. Ayrı olarak alabileceğiniz bu iki lezzeti aynı set içerisinde de birlikte alabilirsiniz.

Hediyelik Dünya Kahveleri

Türk mutfağının en sevilen içeceği şüphesiz ki bol köpüklü ve mis kokulu Türk kahvesidir. Birinci lezzet tercihi olan Türk kahvesinin yanı sıra dünyaca ünlü olan birden çok dünya kahvesi lezzeti de en sevilenler arasında yer almaya başladı. Her hafta taze olarak çekilen ve öğütülen dünya kahvelerini hediyelik kahve olarak alabilir, sevdiklerinize farklı jestler yapabilirsiniz.

 • Endorfia Colombia Supremo Medellin Hediyelik Dünya Kahvesi
 • Endorfia Costa Rica Tarrazu Hediyelik Dünya Kahvesi
 • Endorfia Kenya AA Plus Hediyelik Dünya Kahvesi
 • Endorfia Guatemala Hediyelik Dünya Kahvesi
 • Endorfia Ethiopya Sidamo Gr.4 Hediyelik Dünya Kahvesi

Tekli Hediyelik Çikolatalar

 • Single Maxi Madlen Mix Çikolata
 • Double Brown Book Mix Madlen Kurumsal Çikolata
 • Single Maxi Fındıklı Üzümlü Special Çikolata
 • Single Modern Fındıklı Çiçek Special Çikolata vb.

Setli Hediyelik Çikolatalar

 • Double Premium Mix Special Çikolata & Kolonya
 • Double Premium Fıstıklı Kalp Çikolata & Kolonya
 • Double Midi Madlen Mix Çikolata & Kolonya vb.

Kahve Çikolata Seti

Endorfia, kahvenin çikolatasız olmayacağını düşündü ve sizleri mutlu etmenin yolunu buldu. Vazgeçilmez iki lezzeti de aynı kategoride birleştirdi.

 • Twin Premium Fıstıklı Kalp Çikolata & Kahve
 • Twin Premium Fındıklı Üzümlü Special Çikolata & Kahve
 • Twin Premium Madlen Sütlü Çikolata & Kahve
 • Twin Premium Madlen Mix Çikolata & Kahve vb.

Kişiye Özel Hediyelerde Neler Var?

Kişiye özel hediyeler kategorisinde hediyelik kahvelerinizi muhafaza edebileceğiniz ve uzun saatler sonrasında bile sıcacık, aynı tazeliğiyle içebileceğiniz mataralar, termoslar yer alıyor. Aynı şekilde sevdiklerinize kahve alırken aklınıza gelen o şahane, hediyelik çikolata bazı setler içerisinde bir arada bulunuyor. Tabii ki dilerseniz hediyelik kahveleri tekli olarak alabilir ya da çikolatanın da yanına konuk olduğu kahveli setleri de alabilirsiniz. Bu noktada tercih tamamen sizin!

Kişiye Özel Hediyeler Kategorisinin En Sevilen Ürünleri

Bu kategoride birden çok özel tasarımlı ürün mevcuttur. En çok sevilen ve keyif veren bu ürünlerden bazıları şu şekildedir:

Kişiye Özel French Press: Kişiye özel hediyelerin en sevilen özel tasarımlı ürünüdür. Hem termos hem de French Press özelliğinin bir arada bulunduğu bu matara kesinlikle sevdiklerinizin de bir numarası olacak. Eğer ki sevdiklerinize hediyelik kahve almayı düşünüyorsanız, French Press termosu da yanında alabilirsiniz. Bu sayede armağan edeceğiniz kahvenin lezzetini ve tazeliğini saatlerce koruma şansını elde edebilirsiniz. Setli haliyle alabileceğiniz French Press seti içerisinde sevimli makaronlarda mevcut.

 • Kişiye Özel Filtreli French Termos Siyah B1 Makaron Hediye Kutusu
 • Kişiye Özel Filtreli French Termos Gümüş A2 Makaron Hediye Kutusu vb.

Kişiye Özel Hediyelik Kahve: Metal kutu içerisinde yer alan kahve lezzetlerini uzun ömürlü ve dayanıklı bir şekilde en az 2 yıl süresince saklayabilirsiniz. Sevdiklerinize alacağınız hediyelik kahvenin adresi Endorfia olacak. Ayrıca özel olarak paketlenen metal kutu üzerine sevdiklerinizin adını ya da icra ettikleri mesleklerin adını yazdırabilirsiniz. Özel olarak tasarlanan metal kutu içerisinde kahveyi gören yakınlarınız çok mutlu olacak. Birde bu özel hediyenin yanına hediyelik çikolatalardan birini alırsanız çifte mutluluk yaşatabilirsiniz.

 • Kişiye Özel Metal Kutulu Filtre Kahve Hediye Kutusu

Kişiye Özel Powerbank: Endorfia’nın en yoğun ilgi gören ürünleri arasında Powerbanklar yer alıyor. Özelliklede bulunduğunuz her yerde herhangi bir şarj sıkıntısı yaşamadan telefonlarınızı şarj etmenize olanak tanıyacak olan bu hediyeyi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Hediyelik kahve kutusunun içerisinden birde Powerbank çıksa sevdikleriniz çok mutlu olur. O halde mutlaka hediye seçimleriniz arasında Powerbank’ı da bir alternatif olarak tutabilirsiniz.

 • Kişiye Özel Powerbank- Metal Anahtarlık- Dragee
 • Kişiye Özel İsimli Powerbank- Metal USB- Premium Kahve
 • Kişiye Özel Powerbank Kırmızı vb.

Kişiye Özel Çelik Matara: Mataranın kalitesi ve sağlamlığı bir yana setin içerisinde yer alan kahveler, lokumlar ve çikolatalar adeta mest ediyor. Çelik matarayı alırken setli olanını seçebilirsiniz. Bu sayede hem matara hem de mataraya ekleyebileceğiniz enfes kahvelerinizi hazırlayabilirsiniz. Zira sevdiklerinizi mutlu etmenin en kolay ve en özel yollarından biri hediyelik çikolata ve hediyelik kahve almaktan geçiyor.

 • Kişiye Özel Çelik Matara Gümüş- Single Slim Gül Yapraklı Güllü Lokum
 • Kişiye Özel Çelik Matara Gümüş- Premium Kahve vb.

Bir cevap yazın

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Başa dön tuşu