Keşfet

En Güzel Perdeler

Günümüzde modern yaşam değişmeye başlıyor. Özellikle son çıkan salon modelleri de bu yönde olduğunu doğruluyor. Salonun iç kısmındaki bulunan perdeler mekana bambaşka bir hava katıyor. Salondaki perdeler ahşap mobilya ve döşeme ile birleşerek muhteşem kombinasyon oluşturabilir. Bunun için dikkat çekebilecek mobilya ve aksesuarlarını tercih etmeniz gerekiyor. Farklı tonlar seçimi yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta iç mekanın havasını değiştirebilecek farklılıklar yakalamak olacaktır. Özellikle beyaz renk seçiminde, şeffaf ve yarı saydam malzemeler kullanılmış ise farklı bir atmosfer oluşturabilir. Işığın derecesini ayarlar ve tavanı yüksek gösterir. Bu seçim her mekan için uygundur.

Günümüzde siyah perdeler, dokular ve çizimler olmadan yalnızca basit duvar renkleriyle kötü görünür. Perdeler kaliteli kumaştan yapılmış olmalı ve iç mekanın mevcut stiline uymalıdır. Diğer tercih edebileceğiniz renk seçimi de pastel tonlardır. Yumuşak tonlarda seçim yaparsanız ise mekan daha bir farklı görünecektir. Özellikle oturma odasındaki perdeler, hafif ve uyumlu olması gerekiyor. Bununla birlikte modern odalar oluşturabilirsiniz.

Özellikle siyah ve beyaz perdeler, çiçek desenli, çizgili, örgülü, geometrik çizgileri olan hafif kumaşlardan seçilmelidir. Ancak bu şekilde odanın zarifliği ve kalitesi ön plana çıkacaktır. Unutmayacağınız diğer bir nokta ise kombinasyonun tam yapılmasıdır. Mobilya ve duvar rengi ile perde uyum sağlamalıdır. İşte size verebilecek birbirinden güzel perdeler…

Odalarınız için lila perdeleri yaratıcı bir ortam yaratmaya elverişlidir. Beyaz ve gri duvarlarla birleştirilebilir. Bu nedenle penceresi fazla odalar için bu tip ton uygundur. Yine iç dekorasyon seçimin turkuaz perdeler, iyi bir mobilya ile harmanladığını zaman kaliteli bir mekan oluşturabilirsiniz. Böylece eşsiz ve havadar bir iç mekan yaratacaktır.

Kaynaklar:

https://www.perdemodelleri.org/


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı