Mobil Dünyası

En Çok Oynanılan Mobil Oyun !

A Word uygulaması APPS Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti.’nin hem App Store, hem de Google Play Store’da piyasaya sürdüğü bir kelime bulma oyunudur.


Oyunun temel amacı size söylenen konu çerçevesinde verilen harflerden doğru kelimeyi bulmaktır. Bu kelimeyi bulmak için parmağınızı harflerin üzerinde sırasına göre dolaştırmanız gerektirmektedir. Doğru kelimeyi her bulduğunuzda bir sonraki soruya geçersiniz. Her soru farklı bir konu ve kelime içerir. Doğru kelimeleri buldukça bir üst seviyeye atlar ve puan kazanırsınız.

En Çok Oynanılan Mobil Oyun !

Oyuna 22 ipucu seçeneği ile başlanır. Bu ipuçları kelimenin ilk harfini işaretler. İpuçlarınız bitince oyunun başlangıcındaki ”Market” bölümünden yeni ipucu satın almanız gerekmektedir ya da ‘’bedava harf’’ seçeneğinden oyunda size sunulan videoyu izleyip kelimenin ilk harfini işaretleyebilirsiniz.

Seviyelere göre oyunda rozet kazanırsınız. Örneğin; ‘’Yeni Başlayan’’ olarak başladığınız oyunda, 20 soru sonrasında ‘’Acemi’’, 61 soruya doğru cevap verdiğiniz taktirde ‘’Çaylak’’, 111. soruda ise ‘’Amatör’’ ünvanı kazanırsınız.

Oyunun başlangıcında sizden istenen, verilen konuda dört harfli bir kelimeyi bulmanızdır. Daha sonrasında oyundaki harfler, hatta kelimeler artacaktır. Doğru kelimeyi bulduğunuzda o kelime yeşil yanar ve puan kazanırsınız. Kelimeyi yanlış bulduğunuzda ya da yanlış harf sırasını işaretlediğinizde kırmızı yanacak ve sizden baştan başlamanızı isteyecektir.

2000 ayrı bölümden oluşan A Word uygulaması, Türkçe’nin yanı sıra İngilizce, Almanca ve Rusça yabancı dil seçeneklerini sunuyor. Bunun yanı sıra ‘Başarılarım’ kısmından kaç farklı rozet bulundurduğunuza bakabilir, başlangıçtaki ”Puan Tablosu”na tıklayarak arkadaşlarınız arasındaki sıralamanızı takip edebilirsiniz. ”Ayarlar” kısmından oyunun sesini ya da bildirimlerini açıp kapatabilirsiniz.


Sade arayüzü ve anlaşılır grafikleri ile bu eğlenceli oyun, internetiniz olmasa bile oynayabileceğiniz şekilde tasarlanmış. Bu özelliği sayesinde oyunu dilediğiniz zaman istediğiniz yerde oynamanız mümkün.

Oyunu oynamak için tek yapmanız gereken şey Google Play Store ya da App Store’dan oyunu ücretsiz indirip, eğlencenin tadını çıkarmak.

Takıldığınız yerler için : A word cevapları


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı