Keşfet

Emar Teknolojisi

Yeni Teknolojiler İle Birlikte Emar Çekimi

Gün geçmiyor ki yeni bir teknoloji sağlık alanında uygulanmaya başlamasın. Bunların en yakın zamanda cereyan eden kısmı emar çekimi ve alanında kendini gösterdi. Artık güncellenmiş ve yepyeni yazılımları ile birlikte açık emar çektirmek hastalar için mümkün görünüyor. Teknolojik yazılımların önceleri ilkel denebilecek şekilde gerçekleştirilen çeşitli sağlık kodlarına da etki ettiği artık bilinen bir gerçek.

Bununla birlikte biyorad tamamen yeni teknoloji cihazları ile birlikte hastalarına daha hızlı ve daha uygun hizmetler vermeye devam etmekte. Yeni teknolojilerin eksiksiz ve seri bir şekilde kullanılması ise en çok çeşitli rahatsızlıkları bulunan hastaların işine yaramaktadır. Örneğin önceleri klostrofobisi, yani kapalı yerde kalma korkusu bulunan kişiler için emar çekimi tam bir kabusa dönüşmekteydi. Sırf kapalı bir yerde kalamadıkları için emar çektiremeyen kişilerin sayısı da yüzlerce olarak gösterilmekteydi. Ancak yeni nesil emar cihazları ile birlikte artık kapalı yerlerde dakikalarca kalma zorunluluğu ortadan kalktı. Bununla birlikte nefes darlığı çeken hastalar da göz ardı edilmedi.

İLGİLİ BİLGİ:
Almanca Özel Ders Alarak Almanca Öğren : Almanca Öğretmeni Eviniz de

Üretilen ve sağlık alanlarına biyorad tarafından hizmet şeklinde sokulan emar cihazları artık kapalı bir yerde nefes darlığı şikayeti ile karşılaşan hastaların da güvenliğini ve konforunu sağlamakta. Aynı şekilde önceki emar cihazları belli bir kilo aralığına kadar çalışmaktaydı. Yapıları son derece dar olan bu alanlara ancak belli bir kilonun altında olan insanlara girebiliyordu. Ancak teknolojinin kattığı hıza ek olarak artık 260 kiloya kadar varan kilolu kişiler de bu emar çekimlerinden hiçbir sorun ile karşılaşmadan faydalanabilmekte.

Açık Emar Seçenekleri

Artık normal emar çekimlerine ek olarak açık emar seçeneği de eklenmektedir. Kapalı bir yerde girme korkusu ya da endişesi taşıyan insanların bu özel durumları baz alınarak açık bir ortamda emar çektirmek mümkün olabilmekte.

İLGİLİ BİLGİ:
Kalite Kontrol Ekipmanları Nedir ? Nerede Alınır?

Emar Çektirmek İsteyenlere

Emar ancak bir doktorun ya da hastanenin talep doğrultusunda çektirilmesi istenen bir sağlık göstergesidir. Emar için çeşitli incelemeler ayakta yapılmaktadır. Süreleri istenen emar çeşidine göre farklılık göstermektedir. Ortalama süresi ise 10 dakika ile 45 dakika arasında değişmektedir. Bugün binlerce sağlık kurumu aktif ve hızlı olarak emar hizmeti vermektedir.

Açık emar randevusu için biyorad.net adresine girip sağlık danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Emar Teknolojisi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı