Keşfet

Electrolux Servis Noktası

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı veya süpürge gibi cihazlar özellikle ev hanımları tarafından sık sık tercih ediliyor. Buzdolabı yiyeceklerin korunması için evimizde en büyük role sahip olan cihazlar arasında yer alıyor. Buzdolabı içerisinde bulunmakta olan sistem yiyeceklerin sürekli olarak soğuk kalmasına yardımcı olduğu gibi aynı zamanda az elektrik harcayarak aile bütçesine de yardımcı oluyor.

Electrolux Servis Noktası

Soğutma konusunda destek olan panellerde herhangi bir şekilde problem meydana gelirse kısa süre içerisinde buzdolabı işleyişinde aksama getiriyor ve böylece birçok problemi beraberinde getiriyor. Eğer bu konuda profesyonel bir şekilde destek alarak yaşamış olduğunuz problemleri çözmek istiyorsanız Electrolux Servis ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Dolap içerisinde yer almakta olan panellerin tamamen orijinalleri bizim de elimizde bulunduğu için herhangi bir şekilde problem yaşamadan değişim işlemlerini yapma fırsatına sahip olacaksınız.

İLGİLİ BİLGİ:
Spor Ekipmanları ve Futbol Topu Nereden Alınır?

24 saat boyunca aktif çağrı merkezimiz sayesinde istediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz. Ayrıca buzdolabı üzerine değiştirmiş olduğumuz parçalar tamamen orijinal olduğu için bir yıl boyunca parça değişimi ve işçilik konusunda garanti altında tutulacaktır. Gerekli olan işlemleri yaptıktan sonra Electrolux Servis ekibi buzdolabını size tekrar teslim edecektir. Soğutma panelleri değişmiş bir cihaz, yeni alınmış kadar sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam eder.

Eğer siz de bahsetmiş olduğumuz bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız hemen internet sitemiz üzerinde bulunmakta olan içerikler sayesinde bizim hakkımızda çok daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı