blank
blank

El ve Ayak Bakımı

blank

Vücudun en önemli uzuvları arasında yer alan el ve ayaklar, estetik olarak da son derece etkili organlardır. Bu uzuvların yıpranması veya kalınlaşması, sizlere negatif bir görünüm sağlamaktadır. El ve Ayak Bakımı ile sizlerde bu bölgeleri arzu ettiğiniz en güzel görünüme sokabilir ve kendinizi harikulade hissedebilirsiniz. Düzenli bakım yapılmadığı veya yanlış bakım yapıldığı zaman birçok hastalığa davetiye sunan bu bölgeler, sağlık açısından da önem taşınmaktadır.

El ve Ayak Bakımı

Düzenli olarak El ve Ayak Bakımı yaptırarak el ve ayaklarınızdaki dolaşımı hızlandırabilir ve vücudunuzu rahatlatabilirsiniz. Bu amaç için kullanılan birçok farklı bakım yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerden bir veya birkaçını seçerek sizlerde daha sağlıklı el ve ayaklara sahip olabilirsiniz.

Kullanıcılar şunu da okudu:
Göz Altı Morlukları İçin Kolay Yöntemler

Sizlere sunulan bu yöntemler; Medikal El Bakımı, Medikal Ayak Bakımı, Batık Tırnak Tedavisi, Diyabetik Ayak Bakımı, Nasır Tedavisi, Deforme Tırnak Tedavisi, Mantarlı Tırnak Tedavisi, Ortez Uygulamaları, Kalınlaşmış Tırnak Tedavisi ve Deri Sertleşmesi Tedavisi olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu uygulamalar hakkında www.beautyderm.net web sitesi üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Sporcu Ayak Bakımı

Podoloji (Ayak ve ayak hastalıklarını inceleyen sağlık alanı) tarafından risk grubunda yer alan sporcular, uzun süre aşırı yüke maruz kalmaktadırlar. Birçoğunda sıklıkla tırnak mantarı ortaya çıkan sporcular, bu sorunu Sporcu Ayak Bakımı ile ortadan kaldırılabilmektedir.

Mantar hastalıklarının yanı sıra tırnak batması, tırnak enfeksiyonları, nasır veya bunun gibi ayak sorunları da yaşayan sporcularda bu sorunların genel nedenleri; Sıkı bağlanan ayakkabılar, ıslak ayak, sık duş alma veya uzun süreli ıslak çorap kullanımı olarak karşınıza çıkabilmektedir. Bu ve bunun gibi sorunları çözmek için Sporcu Ayak Bakımı hizmeti sunan Beautyderm‘i tercih edebilirsiniz.

Kullanıcılar şunu da okudu:
Akne Nedir? Doğru Bilinen Yanlışlar..!

Medikal Ayak Bakımı

Medikal el bakımı ile aynı şartlarda yapılan Medikal Ayak Bakımı, genel bir bakım hizmeti içermektedir. Bakımlı, güzel görünen ve sağlıklı ayaklara sahip olabilmek amacıyla yaptırabileceğiniz ayak bakımı uygulamaları, klasik olarak yapılan pedikür uygulamalarının aksine tıbbı cihazlar yardımıyla yapılmaktadır.

Tamamen hijyenik ve acısız olan Medikal Ayak Bakımı‘da, tırnak kesme, tırnak dizayn, tırnak yüzey temizliği, parlatma ve sert derinin yumuşatılması yer almaktadır. Ayrıca ağrı ve batık sorunları ayrıca mantar ve nasır sorunları da giderilmektedir.

avatar
  Abone ol  
Bildir
Ayrıca bakabileceğiniz bilgi
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı