Keşfet

El İlanı Nedir? Nasıl Dağıtılır?

El ilanı , kalabalık bölgelerde dağıtılan bir baskı reklam türü malzemesi. Kampanya, bir işletmenin veya bir kurumun bildirgesi, siyasi bir partinin propagandasını yapmak gibi tek sayfalık duyuru amaçlı dağıtılmak üzre tasarlanan reklam baskı türü. Kartpostal,broşür ya da küçük posterler gibi ucuz kitlesel pazarlama aracı olarak da tanımlanabilir. El ilanı baskısı reklam aracı türlerinden en uygun fiyatta olanı ve topluluklara direk ulaşan reklam türleri arasında en etkili olanıdır.

El İlanı Nedir? Nasıl Dağıtılır?

El ilanı Nasıl Olmalıdır?

Etkili reklam türü olan el ilanı nasıl olmalıdır sorusuna dilerseniz maddeler halinde devam edelim:

  • Dönemsel kampanyalar ve dikkat çekici görseller kullanılmalı
  • Font ve renk kullanımı çok önemli.
  • El ilanı  genelde tek sayfadan oluşmaktadır.
  • 2 veya 4 renk kullanılabilir.
  • İnsanların eline tutuşturulmak üzre veya bir panoda ilk izlenimle hedef dikkati çekmeye oynanmalı.
  • En uygunu en başa koy.
İLGİLİ BİLGİ:
Doğal Gaz Tüketici Rehberi

El ilanı Nasıl Dağıtılır?

El ilanı genelde sokaklarda elimize tutuşturulmak istenilen ve aslında insana bu şekilde en hızlı ulaşan reklam türüdür.İnsana ulaşan ve kalabalık sokaklarda genelde dağıtılan bu reklam baskısı, 10 saniyeliğine bile insanların bu pazarlama aracına bakmalarını mümkün kılıyor.

Dağıtımı, sadece sokaklarda yapılmıyor elbette. İlanı insanların görmesini istediğiniz, ilan panolarına veya kalabalığa havadan uçaktan toplu şekilde atma gibi tamamıyla topluluğa ulaşmayı hedefleyen türdür. Tabi en son söylediğim havadan atma olayı biraz maliyeti yükseltmesiyle birlikte çevreye zarar verebilir.

El ilanı baskısı ve el ilanı fiyatları

El ilanı baskısı diğer reklam türlerine göre daha düşük bütçeye sahiptir. Buradan herhangi bir sabit fiyat vermek mümkün değildir. Ancak fiyat konusunda uygunluğuyla endişelenmeye gerek yoktur. Hızlı baskı türüdür. El ilanınız siparişi vermenizin ardından çok kısa sürede elinize ulaşır. Bu sayede el ilanı tedarik aşaması da sizi memnun eden diğer bir yanıdır.

İLGİLİ BİLGİ:
Rubenis Klima Bakım ve Onarım Servisi

Eğer siz de el ilanını en uygun şekilde almak ve işi uzmanına bırakmak isterseniz, bu yazımızda bize destek olan ve sürekli önerdiğimiz brosur.com.tryi tercih etmenizi öneririz. Fiyat ve tecrübe konusunda asla sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Siz siparişinizi verin ve kısa sürede elinize ulaşmasını bekleyin.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı